Kışın Keyfi Schüco Kış Bahçeleri ile Çıkıyor

Editör
15.12.2011

 

Türkiye’de gün geçtikçe yaygınlaşan kış bahçesi sistemleri evlerinize renk katarken, sevdiklerinizle birlikte en güzel zamanları bu alanda geçirmenizi sağlıyor. Her mevsimde yaşam alanlarına daha fazla doğal ışık taşıyan kış bahçesi sistemleri Schüco kalitesiyle evinize geliyor. 

Her mevsimde yaşam alanlarına daha fazla doğal ışık sağlayan Schüco Kış Bahçesi Sistemleri, yaz sezonlarının daha uzun yaşanmasını sağlarken kış aylarında da soğuktan etkilenmeden açık alanlarda oturmanın keyfini yaşatıyor.

Dört mevsimin kendine has bütün güzelliklerini yaşayabileceğiniz Schüco Kış Bahçesi Sistemleri, zamanınızı huzur ve mutluluk içinde geçirmenizi sağlıyor.

Birçok elementten oluşan kış bahçesi sistemleri akıllı Schüco sistem çözümleri sayesinde mükemmel biçimde tasarlanıyor ve oluşturuluyor.

Schüco sistemleri ile çalışan, alanında uzmanlaşmış uygulayıcılar yalnızca evlerin mimari özellikleri ve uygulama açısından imkanlarını göz önüne almakla kalmıyor, aynı zamanda bireysel talepleri dinleyerek hayal edilen kış bahçesini yaratmak için yola çıkıyor.  Dizayn çeşitliliği ve montaj hızı bir arada sunulurken, Schüco sistemleri ile yaratıcılığa ve tasarıma herhangi bir sınır koyulmuyor. 

Schüco Kış Bahçesi Sistemleri renk, mimari form ve talep edilen işlevsellik konularında en ideal seçeneğe ulaşma garantisi veriyor. En basit tek eğimli çatı şeklinden, şık, çokgen Pavilyon modellere kadar her türlü form uygulanabiliyor.

Sistem her türlü mimari karakterdeki yapıya uygun çözümün üretilmesine olanak verirken, bir mekânın oluşturulmasında maksimum kullanım alanının sağlanabilmesi için, küçük alanlar için özel dar alüminyum profiller kullanılıyor. 

Schüco uzmanlığı yalnızca aydınlık mekânlar yaratmakla kalmıyor, aynı zamanda gölgeleme ve havalandırma gibi uzmanlık isteyen konularda da size özel çözümler sunuyor. 

 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account