Enerjinizi Philips İle Koruyun

Editör
15.12.2011

 

Elektrik enerjisi tüketimi, gerek maddi değerler açısından, gerekse ekolojik açıdan son derece önemli bir konu. Ev kullanımından profesyonel kullanıma kadar pek çok kurum bu konuda önlemler almaya ve enerji odaklı ürünler ortaya koymaya devam ediyor. Philips ise bu konuda liderlik eden ürünleri ve tasarruf odaklı yaklaşımıyla farklı olmayı sürdürüyor. 

Philips’in ekolojiye ve tasarrufa verdiği değer, Enerji Tasarrufu Haftası’na yaklaştığımız bu günlerde bir kez daha kendisini gösteriyor. Philips’in enerji verimliliği sağlayan ampulleri ve avizeleri, bilinçli tüketicilerin tercihi olmaya devam ediyor. 

Hem ampul hem avize segmentindeki ürünlerle tüketici ihtiyaçlarına cevap veren tekmarka olma özelliğini taşıyan Philips; enerji tasarrufuna önem veren, ev dekorasyonuyla ilgilenen, parasının kıymetini bilen, tasarruf sağlarken şıklıktan da ödün vermek istemeyen tüketiciler tarafından tercih ediliyor. 

Philips’in enerji tasarruflu ampulleri; “Tornado” ve “Genie” serisi, yüzde 80’e varan enerji tasarruflu kompakt floresan modeller. Philips “Eko Klasik” serisihalojenler ise yüzde 30’a varan enerji tasarrufu sağlıyor.

Tornado, Philips'in en yeni ve en güçlü enerji tasarrufu lambası olma özelliği taşıyor. Enerji tasarrufu özellikli bu küçük ve akıllı lamba, daha fazla ışık verirken, yüzde 80'e varan oranda enerji tasarrufu sağlıyor.

Evinizdeki tüm armatürlere uygun olması da Tornado’nun bir diğer avantajı olarak öne çıkıyor. Yıllar geçse de tasarruf etmeye devam eden ve ulaşılması güç yerler için gereken uzun ömrü sağlayan Genie serisi de tasarruf şampiyonlarından biri. Sık sık lamba değiştirmek istemeyenlerin tercihi Genie, uzun kullanım ömrü ile ideal bir lamba çözümü. 

En son teknolojiyi şık ve modern bir dizaynla birleştirerek uygun fiyatlı ev aydınlatma ürünleri kategorisinde bir ilk olma özelliğine sahip Philips EcoMoods avize serisi, genişleyen ürün gamı ile kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmaya ve aydınlatmaya devam ediyor.

Armatür, ampül ve balastı bir arada sunarak kolay montaj ve kullanım olanağı sağlayan Philips EcoMoods serisi, yüzde 80’e varan enerji tasarrufu ile çevrenin korunmasına büyük katkı sağlıyor. 

Ecomoods dış mekan aydınlatma ürünleri hareket sensörü ve çok düşük ısılara dayanabilme gibi özellikleri sayesinde yaz-kış bahçenizde istediğiniz atmosferi yaratmayı hedefliyor.

Yüksek kalite malzeme kullanılarak üretilen Ecomoods Outdoor serisi bu özelliklerinin dışında çağdaş tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca serideki bazı modeller, enerji tasarrufu yapanlar için bir ilk olan ışık kalitesinden ödün vermeden ışık seviyesini ayarlama özelliği ile kullanıcılara değişik kullanımolanakları sunuyor.

Yine yüzde 80 enerjisi tasarrufu sağlayan bir başka model olan Ledino ise sıcak beyaz ı?ık etkisi, yüksek güçlü LED, yüksek ı?ık kalitesi ve güçlü ışık çıkışı, ürün üzerinde açma/kapama düğmesi ve keskin kenarlı ince ı?ık etkisiyle LED teknolojisine farklı bi bakış açısı getiriyor.

İçinde yaşadığımız çağda enerjinin değerinin farkında olan bilinçli tüketiciler, Philips’in akılcı ürün ve çözümlerini tercih etmeye devam ediyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account