Seranit’ten iki etkileyici seri: “NeoSera” ve “Burgundy”

Editör
14.12.2011

 

Lider porselen karo üreticisi Seranit, bugünün ve geleceğin trendlerini yakalayan serileri ile mekanlara estetik katmaya devam ediyor. NeoSera serisinde, dijital çağ etkilerini modern çizgilerle mekanlara taşıyan Seranit, yılların değiştiremediği metalik efekt trendini Burgundy serisi ile yakalıyor. 

Porselen karo sektörünün lider üreticilerinden biri olan Seranit, porselen ürünlerdeki uzmanlığı ve yenilikçi anlayışı ile iç ve dış mekanlar için ideal çözümler sunmayı sürdürüyor.

Türkiye’de ve dünyanın dört bir yanında dış cephe ve iç mekan uygulamalarını başarıyla yürüten Seranit, farklı renk ve bitiş seçenekleri, geniş yelpazede sunduğu ebat alternatifleri ile tasarımda seçme özgürlüğünü doyasıya yaşatıyor. 

Seranit NeoSera serisi ile dijital çağ etkilerini estetik bir yorumla mekanlara taşırken, Burgundy serisi ile uzun soluklu metalik efekt trendine yanıt veriyor. 

Dijital çağ NeoSera’nın modern çizgilerinde hayat buluyor

Seranit’in dijital bir üretim tekniği kullanarak hazırladığı NeoSera serisinde Troya, Nares, Storm, Luna, Terra, ArkosPulpis ve Tigrato olmak üzere yedi ürün yer alıyor. Kullanılan özel teknoloji sayesinde, NeoSera serisinin yüzeyine çok detaylı görüntüler aktarılabiliyor.

Geleneksel tekniklerde sadece 1 mm olan rölyef derinliklerinde renk işlenebilme imkanı, dijital baskı teknolojisi ile 5 mm'ye çıkıyor. Böylece ürün yüzeyindeki derinlik ve görsellik çok daha etkili, zengin ve doğal bir görünüm kazanıyor. 

NeoSera koleksiyonunda, gerçek doğal taş etkisinin, üç boyutlu görünümünü bulmak mümkün.

Troya sarmal desenli ve gri renkte, Nares doğal taş görünümü veriyor, Storm içinde kahverengi ton ve desenlerin yer aldığı bir tasarım, Luna ay yüzeyini yansıtıyor, Terra ise mozaik görünümü ile dikkat çekiyor. 

Mekanlara değer katmak için geleceğin teknolojisiyle tasarlanan NeoSera; Terra ve Troya serilerinde 60x60, Nares, Storm, Luna’da ise 60x120 ebatlarında üretiliyor.

Burgundy ile mekanlara metalik bir ışıltı geliyor

Seranit, İtalya ve İspanya’nın da önde gelen dünyanın sayılı tasarım ofisleriyle birlikte geliştirdiği “Burgundy” serisi ile mekanlara bambaşka bir hava katıyor.  

Seranit’in hiç eskimeyen metalik efekt trendine uygun olarak tasarladığı “Burgundy” serisinde, yüzeyde canlı renklerin hoş efektlerle geçişleri dikkat çekiyor. Seride farklı renkler bir arada özgün bir tasarım yaratıyor.

Siyah, kırmızı ve azul mavi gibi iddialı renk alternatifleri ile de dikkat çeken “Burgundy” serisi modern, şık ve kaliteli; adından söz ettirecek mekanlara ilham veriyor.  

60x60 ebatlarında üretilen “Burgundy” serisi iç mekanlarda ağırlıklı olmak üzere farklı ihtiyaçlar için de kullanılabiliyor. 

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account