100 TL Peşin 100 TL Taksitli Yeni Yıl Kampanyası İle Fark Yaratıyor

Yazar:Editor
14.12.2011

 

Dumankaya İnşaat, Dumankaya.com ile birlikte inşaat sektörünü bir "tık" öteye taşıyarak tüketicilere internet üzerinden bütçelerine uygun evleri, 

cazip kampanyalar ile bulma fırsatı sunuyor. Açılısı ise cazip bir yeni yıl kampanyası ile kutluyor.

13 Aralık 2011, İstanbul -  Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya Inşaat, altyapısını yenilediği internet sitesi Dumankaya.com ile tüketicilere aradıkları evi bulma konusunda büyük bir kolaylık sunuyor.

Tüketiciler hem Avrupa ve hem Anadolu Yakası’nda yer alan, farklı bütçelere hitap eden, birbirinden değişik konseptleri ile dikkat çeken projelerinden istediklerinde kendilerine uygun konutu internet üzerinden seçme fırsatı elde ederken, 1000 TL peşin, 1000 TL taksitli Yeni Yıl Kampanyasından da faydalanabilecekler.

Dumankaya tüketicilerin tüm Dumankaya projelerine rahatlıkla ulaşacağı, periyodik olarak yayınlanan cazip kampanyaları takip edebileceği, bütçelerine uygun Dumankaya projelerinden istedikleri konutu seçebileceği Dumankaya.com, açılışına özel Yeni Yıl Kampanyası ile sunuyor. 10 Aralık 2011 ve 1 Ocak 2012 tarihleri arasında gerçekli olacak kampanya kapsamında 1000 TL peşinat ve ardından 1000 TL’lik taksit tutarı ile ev sahibi olma imkanı sunuluyor.

Kampanya ve online konut satın alma ile detaylı bilgiye 444 7 222 numaralı telefondan veya www.dumankaya.com adresinden ulaşılabilir.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account