Transfer Atağına Devam Ediyor...

Yazar:Editor
13.12.2011

 

İnşaat sektöründe başarılı projeleriyle kısa zaman içerisinde ismini sektörün üst sıralarına taşıyan Ukra İnşaat profesyonel kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

İnşaat sektöründe uzun yıllar boyunca çeşitli görevler üstlenmiş üç başarılı yöneticiyi ekibine dahil eden Ukra İnşaat, 2012 yılında da yeni projelerle büyüme hedefinin sinyalini veriyor.

Ukra City ve Hane Plus projeleriyle başarılı bir satış grafiği yakalayan ve 2011 yılını hedeflerinin üzerinde kapatmanın gururunu yaşayan Ukra İnşaat, yeni transferleriyle yeni yılda daha güçlü bir yönetime ve adından sıkça söz ettirecek projelere imza atmaya hazırlanıyor. 

Ukra İnşaat Atamalar

Ukra İnşaat’ta CFO (Mali İşler Direktörü) olarak göreve getirilen Afife EDİGE; meslek hayatına Interbank’ta başladı, sonrasında İktisat GYO ve Doğuş GYO’da CFO olarak görev aldı. Son olarak Torunlar GYO’da çalışan EDİGE, Ukra İnşaat’ta tüm finans, muhasebe ve banka ilişkilerinden sorumlu olacak.

Son iki yılda yaptığı yatırımlarla marka bilinirliğini üst sıralara taşıyan Ukra İnşaat’ın Pazarlama Direktörlüğü görevini ise Emre BALABAN üstlendi.

Dumankaya İnşaat ve sonrasında Ağaoğlu Şirketler Grubu’nda Pazarlama Yönetmeni olarak görev  yapan BALABAN, pazarlama, medya iletişimi, reklam ve halkla ilişkilerden sorumlu olacak. 

Yaklaşan proje teslimleri için yeni kurulan Teslim Sonrası Hizmetler Departmanı’nın başına ise yine inşaat sektöründe uzun yıllar görev almış ve son olarak K Yapı’da Kaba Yapı Şefi olarak görev yapmış olan Ali İhsan SAVAŞÇIOÐLU getirildi. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account