Viko Pazar Lideri olduğu Rusya'da Interlight 2011 Fuarı’na katıldı

Editör
13.12.2011

 

Elektrik anahtar ve priz sektörünün lideri VİKO Elektrik ve Elektronik A.Ş., 8-11 Kasım 2011 tarihleri arasında pazar lideri olduğu Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen Interlight 2011 Fuarı’na katıldı. İhracat yaptığı 70 ülkenin pek çoğunda söz sahibi marka olan, Ukrayna, Kazakistan, Kosova, Angola gibi bazı ülkelerde ise pazar lideri konumda bulunan VİKO’nun fuardaki standı büyük ilgi gördü. 

Fuar boyunca Rusya ve Ukrayna’daki müşterileriyle özel toplantılar gerçekleştiren VİKO, Thea IQ başta olmak üzere fuarda sıvaüstü IP20–VERA, dizaynıyla çok beğenilen Karre, Karre Antibecterial, eşsiz tasarımıyla sensörlü Novella S, her KNX modülüne uyumlu elegant çerçeveleriyle Thea ve TheaIq ürünlerini sergiledi. 

VİKO, fuarın üçüncü günü tüm müşterilerine Samsung Galaxy Tablet, çekilişle belirlenen 3 müşterisine tatil ve bir müşterisine de Audi Q5 hediye etti.

Aynı gece gerçekleştirilen organizasyona Moskova Ticaret Başmüşaviri Atilla Kılıçarslan katılarak, bir konuşma yaptı. Gecede VİKO’nun çok az markaya kısmet olan başarı öyküsü ile 2012 yılı hedefleri anlatıldı. Çok sayıda sivil toplum örgütünün temsilcisinin katıldığı geceye Rus basını da büyük ilgi gösterdi. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account