Hayatı Kolaylaştıran ve Işıltısıyla Göz Kamaştıran Mutfaklar Vanucci Platino

Editör
13.12.2011

 

Parlak lake dokusuyla mutfaklara ışıltılı bir estetik kazandıran Vanucci Platino, desenlerindeki özel el işçiliği sayesinde mutfak mobilyasında fark yaratıyor. Çeşitli renk alternatifleri bulunan Vanucci Platino, yenilikçi ve fonksiyonel özellikleriyle de hayatı kolaylaştırıyor.

22 seri ve bu serilere bağlı 43 versiyondan oluşan geniş bir mutfak portföyüne sahip Vanucci, Platino modeli ile mutfakların kapısını ışıltılı bir dünyaya açıyor.

Dolap kapaklarında parlak lake üzerinde el işçiliği kullanılarak tasarlanmış, birbirini takip eden desenlerin yer aldığı Platino akrilik, granit, mermer gibi farklı tezgah çeşitleriyle de uyumlu bir tasarıma sahip. 

Platino parlak lake dokusuyla mutfak mobilyasına özel bir bakış açısı getirirken, sınırsız renk alternatifleriyle de çeşitlilik sunuyor. 

Vanucci’nin diğer modellerinde olduğu gibi Platino modeli de “dokun-aç” elektrikli mekanizmasıyla mutfak dolaplarının ve çekmecelerin kullanımına büyük bir rahatlık getiriyor. Kapaklar, ellerin dolu ya da kirli olduğu durumlarda dahi tek bir dokunuşla açıp-kapama sistemine sahip. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account