Spor Programına Sponsor Oldu

Editör
13.12.2011

 

Geliştirdiği konsept projeleri ve cazip konut kampanyalarıyla bilinen Bulut İnşaat,A haber ekranlarında yayınlanan “90 Dakika” isimli spor programına sponsor oldu.

Evviva konsept projeleri ve birçok kişiyi ev sahibi yapan ilgi çekici konut kampanyalarıyla adından sıkça söz ettiren Bulut İnşaat, Çocuklar Duymasın dizisiyle başladığı sponsorluk çalışmalarına devam ediyor.

Anasponsorluk portföyüne bir yenisini daha ekleyen firma; Fuat Akdağ, Mehmet Y. Yılmaz, Haşmet Babaoğlu ve Hıncal Uluç’un sunduğu TV ekranlarının en çok izlenen spor programlarından olan “90 Dakika” isimli spor programı ile anlaştı.

Sponsorluk çalışmalarını hedef kitlesine uygun olacak şekilde titizlikle yürüttüklerini belirten Bulut İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Temel Bulut, sezon bitimine kadar programın sponsorluğunu üstleneceklerini bildirdi.

İstanbul Esenyurt’ta  Evviva Konsept yaşam alanlarını Eylül ayında sahipleriyle buluşturan firma, yeni yıla özel 5. Evviva projesi Evviva İnci ve sürpriz yatırımlarıyla projelerine yenilerini eklemeye devam ediyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account