2.Yapı Ligi'nde ikincilik Kupasını kaldıran Häfele, 4.Yapı Ligi fikstür çekilişine ev sahipliği yaptı.

Editör
13.12.2011

 

2011 Yapı Ligi İstanbul fikstür çekilişi Hafele Genel Merkez binasında gerçekleştirildi. 17 Kasım Perşembe günü gerçekleştirilen çekilişle takımların grupları ve maç sıralaması belli oldu.

Grupların ilk maçları 19 Kasım Cumartesi günü Kadıköy Gençlik Merkezi Tesislerinde gerçekleştirilecek. 5 hafta boyunca büyük heyecanların ve coşkuların yaşanacağı turnuvaya takımlar çok iyi hazırlanmış olarak giriyorlar.

24 Aralık'ta oynanacak final maçıyla da 4.Yapı Ligi İstanbul'un Şampiyonu belli olucak. Bu turnuvadan başarıyla çıkan ilk 3 takım Süper Yapı Ligi'ne çıkmaya hak kazanarak 2012 Sezonunda en iyilerle yeşil sahalarda olacaklar.

2011 Yapı Ligi İstanbul'a katılan firmalar şöyle: Ege Seramik, Hafele, Hekim Yapı, KlimaPlus-A, KlimaPlus-B, Mesan Kilit, Philips, Şarman.

Çekilişe ev sahipliği yapan Hafele'den Hikmet Kantarcı yaptığı konuşmada; 4.Yapı Ligi İstanbul fikstür çekilişinde Hafele Ailesi olarak sizleri burada ağırlamaktan dolayı çok mutluyuz.

Türk Yapı Sektörünün önde gelen firmalarını istikrarla bir araya getiren Yapı Ligi'ne teşekkür ediyorum. Bu senede diğer senelerde olduğu gibi güzel bir turnuva olacağına inanıyorum.

Yapı Ligi spora gösterdiği duyarlılığın yanında, ülkemizde gelişen bir takım olaylara da duyarlılık göstererek farklılığını bir kere daha ortaya koydu.

Bizde hem şirket olarak, hem de sektör olarak bu ciddi duyarlılığın yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Fair Play ruhunun üst düzeyde tutulduğu, sevgi ve saygının ön planda olduğu bir turnuva olmasını diliyorum. dedi.

Yapı Ligi Kurucu Başkanı Serdar Doğru; Türk Yapı Sektörü olarak 2009 yılında ''Birlik, Beraberlik, Yardımlaşma Bizim Yapımızda var'' sloganıyla dünya'da bir ilki hep beraber gerçekleştirdik.

Bu günde dünya devi Hafele'nin ev sahipliğinde 4.Yapı Ligi İstanbul'un fikstür çekilişi için buradayız. Türk Yapı Sektörünün Spor Platformu olan Yapı Ligi, devleri yeşil sahalarda 4.kez buluşturmanın heyecanını yaşıyor. Bugün burada bulunan yetkililerin gözlerinde de bu heyecanı ve coşkuyu gördüğümüz için çok mutluyuz.

Fikstür çekilişiyle beraber 19 Kasım'da başlayacak olan 5 haftalık bu maratonda firmalarımızın takımlarına ve taraftarlarına dostluk, centilmenlik dolu başarılı maçlar dilerim. 4.Yapı Ligi İstanbul'da katılımcı firmalara destekleri için teşekkür ederim” dedi.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account