Asansör İstanbul 2011 Fuarı, dünya çapındaki katılımcıları ve ziyaretçileriyle büyümeye devam ediyor.

Editör
06.10.2010

Asansör İstanbul, 2011’de geleneksel 7-8-9. salonlarına 6. salonu da ekliyor. Yeni Zelanda’dan Amerika’ya, Avustralya’dan Çin’e binlerce ziyaretçinin akın ettiği fuarda, katılımcıların taleplerine cevap verebilmek adına bir salon daha büyüme kararı alan İstanbul Fuar Hizmetleri A.Ş. (İFO), Asansör İstanbul 2011’in kapılarını 14 – 17 Nisan’da açmaya hazırlanıyor. Global asansör sektöründeki trendleri belirleyen uluslararası bu platform, dünya çapındaki katılımcıları ve ziyaretçileriyle büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Katılımcılarının her defasından yeni anlaşmalara imza attığı Asansör İstanbul sektör içerisindeki işbirliği, ortaklık, temsilcilik ve tüm uluslararası faaliyetleri pekiştirerek geliştiriyor.

 

Asansör Sektörünün Geleceğini Şekillendirenler bir araya geliyor!

 

Asansör aksamı üreticileri, tedarikçileri, taahhüt firmaları, dünyanın dört bir yanından müteahhitler, mimarlar, mühendisler, emlak yatırımcıları, kamu yöneticileri, yerel yöneticiler, bina yöneticileri, akademisyenler, danışmanlık kuruluşları, sektörel dernekler, ulusal ve uluslararası basın - yayın kurumları, kısacası asansör sektörünün her bir parçası her iki yılda bir Asansör İstanbul'da bütünleşiyor. Amerika, İngiltere, Almanya, İtalya, Ukrayna, İspanya ve İran gibi birçok ülkede ziyaretçi çalışmalarını yürüten İFO, her defasında artan ziyaretçi sayısıyla, kendi rekorunu yeniden kırıyor ve çıtayı her seferinde daha da yukarı çıkarıyor. Bu sayede katılımcılarının yüksek beklentilerine cevap verirken, Avrupa’dan Amerika’ya, Asya’dan Orta Doğu’ya asansör dünyasının geleceğini şekillendirenleri bir araya getiriyor.

 

 

2011 yılında ‘Daha fazla Erişilebilirlik… Enerji Verimliliği… Güvenlik… Performans… Konfor’ konseptinden yola çıkan Asansör İstanbul, önümüzdeki yıllarda asansör sektörünü daha da hareketlendirecek modernizasyon süreçlerini ele alıyor. Dünyaya açılan ticaret kapısı İstanbul’da 30 ülkeden 300’ün üzerinde katılımcı, 25 bini aşkın ziyaretçi ile buluşan organizasyon, Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, Rusya ve BDT ülkeleri, Orta Asya Türk Cumhuriyetleri, Ortadoğu ile Afrika ülkelerinden oluşan pazarın merkezinde düzenleniyor.”

 

Kaynak: İnşaat & Yatırım Dergisi

 


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account