Conettix yazılımı Maximum Impact Award’ı kazandı

Yazar:Editor
12.12.2011

 

Conettix 6200 Programlama/Yönetim Yazılımımız Merkezi İstasyon Ekipmanı, Merkezi İstasyon Alıcısı kategorisinde 2011 Maksimum Etki Ödülü’nü kazandı.

Güvenlik entegrasyon ve izleme şirketlerinin müşteri ihtiyaçlarını karşılamasına ve karlılıklarını arttırmasına yönelik ürün ve servisleri tanıtan ödül töreni, yeni ürün ve servislerin güvenlik entegrasyonu ve izlemedeki etkisini göstermek açısından önemli bir perspektif sunuyor.

Kazananlar Electronic Security Expo’nun (ESX) kurucu/sponsor birlikleri, CSAA ve ESA içinden seçilmiş kişilerin oyları ile seçilmiştir. 

Conettix D6200 Programlama/Yönetim Yazılımı Voice over IP (VoIP) veya dijital telefon ağlarından gelen alarm sinyallerini işlemek için bir GSM/VoIP Kompanzasyon modeli içerir.

Yazılımın dijital sinyal işleme teknolojisi bu sinyalleri tercüme ederken alıcının performansını yüzde 75’in üzerinde bir oranda arttırır. Bosch Conettix D6600 ve D6100i Haberleşme Alıcılarının DTMF haberleşme protokollerinin biçimleme koşullarına uymayan kontrol paneli sinyallerini bile tercüme etme yeteneğini geliştirir.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account