Marvin koltukta dinlenmek bir başka!

Editör
12.12.2011

 

Hollandalı ünlü mobilya tasarım markası Montis tarafından geliştirilen ve hem yaşam hem de çalışma alanlarında dinlenme keyfini bir düğme kadar yakına taşıyan Marvin koltuk, Koleksiyon Mobilya aracılığıyla ilk kez Türkiye’de.

Sade görünümü ve kendine has döşemesi ile ilk bakışta dikkatleri üzerine toplayan Marvin koltuk, yapısına bir ahenk içerisinde entegre edilmiş ek fonksiyonel yüzeyleriyle dinlenmeyi daha da keyifli ve ulaşılabilir hale getirir. 

Marvin, geniş yüzeyli kolçaklarıyla normal oturuş halinde dahi kullanıcıya özel bir konfor sağlar. Bünyesine büyük bir ustalıkla kodlanmış mekanik çözümler ve kolçaklarıyla fontu arasında yer alan şeritleri sayesinde normal oturuştan tek bir parmak hareketiyle arzulanan rahat oturma pozisyonuna geçişi mümkün kılar. 

Ön bölümüne entegre edilmiş ve istendiğinde açılarak ayakların uzatılmasını sağlayan yüzeyler, Marvin’i benzer koltuklardan ayıran en çarpıcı özellikler arasındadır.

Ayarlanabilir tiplerinin yanında sabit olarak da temin edilebilecek bu yeni özel koltuk, yaşam ve çalışma alanlarındaki dinlenme kavramını yeniden tanımlıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account