Gürbulak Nakliyat için Volvo devri !

Editör
12.12.2011

 

Yurtiçi nakliye ve konteynır taşımacılığının uzmanı Gürbulak Nakliyat, Volvo FM11 çekicileri tercih ederek Volvo Kamyon ile iş birliğini başlatıyor. Yurtiçi ve yakın mesafe uluslararası taşımacılık alanlarında iddialı Volvo FM11 çekiciler ile filosunu zenginleştiren Gürbulak, 11 litre motorun sunduğu maksimum yük kapasitesi ve yakıt tasarrufu avantajlarından yararlanıyor. 

1950'li yıllarda bölgesel taşımacılık hizmeti ile temelleri atılan Gürbulak Nakliyat, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Yaptığı yatırımlarda ilk defa Volvo Kamyon ile yollarını birleştiren Gürbulak, teslim aldığı 5 adet FM11 4x2 430Hp,  EURO 4 çekici ile yurtiçi nakliye ve konteynır taşımacılığındaki gücünü daha da arttırıtyor. 

Konteynır taşımacılık alanında başta Marmara bölgesi olmak üzere, yurtiçi genelinde kaliteli ve hızlı hizmet sunan Gürbulak Nakliyat, sektörde en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyor.

Gürbulak, geçmiş deneyimleri ve son teknolojiyi bir araya getirip sunduğu kaliteli hizmet ile müşterilerinin güvenini kazanıyor. İstikrarlı gelişmeyi sağlamak adına gerekli tüm kaynakları yaratarak performansını her zaman arttıran Gürbulak, kaliteli hizmet için Volvo FM11 ile yoluna devam ediyor. 

Gürbulak’ın yeni aldığı 5 adet FM11 4x2 430Hp,  EURO 4 çekicinin teslimat töreninde Gürbulak Nakliyat Genel Müdürü Beslen Çakan; “Volvo FM11 çekiciler ile hem kalite ve güvenlik, hem de toplam maliyetlerde ciddi anlamda ekonomi sağlamayı hedefledik. Bu alım Volvo Kamyon ile iş birliğimizin sadece başlangıcı.

Gelecek yatırımlarımıza da Volvo ile devam etmeyi planlıyoruz. Gürbulak Nakliyat kurulduğu günden bu yana iş anlayışı ve sunduğu hizmet ile müşterilerinin güvenini kazandı.

Bu güveni geleceğe taşımak ve hep en kaliteli hizmeti sunabilmek için işimize her zaman değer katmayı hedefliyoruz. Bu anlamda Volvo FM11’in işimize değer katacağını biliyoruz. FM11’in yurtiçi ve bölgesel taşımacılık için sunduğu avantajlarını müşterilerimiz için kullanacağız” dedi.    

Volvo Kamyon Satış Temsilcisi Bora Gür ise törende yaptığı açıklamada; “Gürbulak Nakliyat yurtiçi taşımacılık ve konteynır taşımacılığında sunduğu kaliteli hizmet ile ön plana çıkıyor.

Volvo FM11 çekicimiz ise yurtiçi taşımacılığında oldukça iddialı. Biz bu iki güçlü ismin bir araya gelmesinde katkımızdan dolayı gurur duyuyoruz.  FM11’lerin sunacağı avantajların Gürbulak Nakliyat ile işbirliğimize yeni bir ivme kazandıracağına inanıyoruz” dedi.

 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account