video ürün portföyünü tamamen yeni bir ürün yelpazesi ile genişletiyor

Editör
09.12.2011

 

Küçük ve orta ölçekli uygulamalar için yeni ürün yelpazesi

Komple HD, IP ve analog ürün yelpazesi

Distribütörler aracılığıyla raftan şatışa hazır 

Bosch Güvenlik Sistemleri küçük ve orta ölçekli güvenlik sistemi uygulamaları için geliştirdiği ürünleri ilk dalgasını pazara sundu. 

Yeni ürün yelpazesi dahili ve harici ortam minidome kameralar, entegre kızılötesi aydınlatmalı IR dome ve bullet kameralar, ve bunlara ek olarak dudak ruju boyutlarındaki yeni kameralar, IP kameralar ve dome kameralardan oluşan komple ürün serisinden oluşuyor. Ürün yelpazesi aynı zamanda DVR’lar ve küçük boyutlu monitörleri de içeriyor. 

Geniş bir yelpazedeki güvenlik kameraları mükemmel 7/24 izleme imkanı sunuyor, DVR’lar ise her amaca uygun her zaman kayıtlı bir video bulunmasını sağlıyor.

Bosch’un yeni ürünleri tasarlanırken özellikle perakende mağazalar ve okullar gibi küçük ve orta ölçekli uygulamalara uygun maliyet-performans oranı göz önüne alındı. Tüm ürünler doğrudan yerel distribütörden satın alınabilir. 

Artık ucuz ürün almak için kaliteden taviz vermeye gerek kalmadı. İnsanlar çok sınırlı bir bütçe ile bile, aynı Bosch kalitesini önemli projelere sunabilecekler.

Bosch Güvenlik Sistemleri Genel Müdürü Gert van Iperen “Bu yeni güvenlik ürünleri Bosch’un yeni istikametini somutlaştırmıştır,” dedi ve ekledi: “Biz müşterilerimize, küçük ve orta ölçekli uygulamalarına uygun komple bir ürün yelpazesi sunuyoruz.“

Ürünlerin fiziksel görünüşü ve şık arayüzü dahil her şey tasarlanırken her zaman kolay kurulum ve güvenilirlik göz önünde tutuldu. Kurulumcular kurulumu hızlıca tamamlarken, son kullanıcılar ise ürünleri kolaylıkla kullanabilecekler.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account