Kale Çelik Kapılarla Güvenli, Mutlu ve Sıcak Yuvalar

Editör
09.12.2011

 

Evlilik yepyeni bir hayatın başlangıcı. Yeni evlerimizi dekore ederken aylarca hazırlıklar yaparız, yepyeni eşyalar ve değerli aksesuarlarla donatırız.

Evlerimiz dış dünyanın karmaşası, yoğunluğu, sıkıntısı, stresinden kaçıp sığındığımız en değerli mekânlarımızdır. Bu mekânlarımızı dış dünyadan gelebilecek olası tehditlere karşı en güvenli sistemlerle korumak isteriz. 

Mutlu ve sıcak yuvaların vazgeçilmez ürünü Kale Çelik Kapı, tüm modelleriyle güvenli bir hayat sunuyor.

Kale Çelik Kapılarla Ev Hijyeni Güven Altında 

Kale Çelik Kapıların tüm modellerinde olan hareketli lastik sayesinde evlere  toz, rüzgar, ses ve böcek giremiyor. Bu koruma önlemi, özellikle temizliği ve hijyeni ön planda tutan çocuklu aileler için çok tercih ediliyor. 

Güvenlik ve Tasarımın Buluştuğu Nokta

Kale Çelik Kapılar güvenlik, dayanıklılık ve mükemmel servis garantisi ile farklı tarzda dekorasyon anlayışına uygun yüksek kalitede çelik kapı seçeneğini bir arada sunuyor.

Kale Çelik Kapılar 7 cm kalınlığında, ağır darbelere dayanıklı çelik gövdesine ilave olarak özel üretilen 4 milli 4 kademeli sürgü sisteminin yanı sıra, ses ve ısı yalıtım dolgusu ile yaşam alanlarına maksimum konfor, güvenlik ve huzur sağlıyor. 

Güvenliği, estetiği ve konforu bir arada sunan Kale Çelik Kapıların farklı model ve fiyat yelpazesindeki ürünleri Türkiye’nin dört bir yanındaki Kale Çelik Kapı bayilerinde tüketicilerle buluşuyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account