AFS, yeni ürünü AFS Green ile Big 5 fuarına damga vurdu

Yazar:Editor
09.12.2011

 

Türkiye’nin lider flexible hava kanalı üreticisi AFS, iç ortam hava kalitesi standartlarını yükselten yeni ürünü AFS Green Flexible Hava Kanalı Serisi ile Ortadoğu’nun en büyük yapı fuarı olan Dubai Big 5’a damgasını vurdu. 

21-24 Kasım tarihleri arasında yapılan Big 5 fuarına 6. kez katılan ve uluslar arası katılımcıların yoğun ilgisini toplayan AFS, AFS Green’i ilk kez görücüye çıkardı.

Havalandırma kanalı alanında yeni bir devrin kapılarını aralayan AFS, düşük emisyon değerlerine sahip AFS Green Serisi’ni yapı sektörünün hizmetine sundu. 

AFS Genel Koordinatörü Zahid Poyraz, fuarda gösterilen ilgiden memnun olduklarını söyleyerek, Türk mühendislerinin üstün performansı ve bilgi birikiminin bir ürünü olarak ortaya konan AFS Green Serisi’ni Türkiye’de üreten ilk ve tek üretici olma başarısını gösterdiklerini ifade etti.

Poyraz, “ Bu başarımızı dünya inşaat sektörüne yön veren kuruluşların bir araya geldiği Ortadoğu’nun en büyük yapı fuarı Big 5’ta ilk kez müşterilerimiz ile paylaşma olanağı bulduk.

 İç ortam hava kalitesi standartlarının yükselmesinde rol alan AFS Green, ulusal ve uluslar arası arenada yoğun bir talep görecek. Yapı sektöründe düşük emisyonlu, insan sağlığını temel alan hava kanallarının kullanılmasının teşvik edilmesini, desteklenmesini ve bu bilincin yer edinmesini istiyoruz. Bu alanda AFS olarak üzerimize düşen görevi ne ise yerine getireceğiz” dedi. 

“AFS Green Havanızın Sigortası”

AFS’nin, dünyanın farklı noktalarındaki farklı havalandırma sistem ve ihtiyaçlarına çözüm getirebilen bilgi birikimi ile ürettiği AFS Green Serisi’ni, ABD’li Greenguard Çevre Enstitüsü tarafından da sertifikalandırdığına dikkat çeken Poyraz sözlerine şöyle devam etti, “ Greenguard Sertifikasyon programına bugüne kadar dünyada farklı sektörlerden 375 üretici katılabilirken, AFS aldığı kapsamlı sertifika ile iç ortam hava kalitesini yükselten ve koruyan flexible hava kanallarını tüm dünyada satabilen tek üretici oldu.

 AFS Green Serisi ile sektörde yeniliklerin öncüsü olduğunu bir kez daha ortaya koyan AFS, yeni ürün serisini iç ortam hava kalitesinin her zaman korunması bilinci ve yoğun bir ar-ge çalışması sonucunda ortaya çıkardı.

Çok sıkı şartlar altında testlere tabi tutulan ürünümüz, 10.000’den fazla kimyasal için taranmış ve sağlıklı iç ortamların oluşmasına katkısı olan ürünler olarak hava kanalı alanında yerini almıştır. Tüm AFS Green ürünleri, iç ortam hava kalitesi standartlarına uyumluluğunu göstermek için periyodik olarak teste tabi tutulmaya devam edecek. Bu kapsamda diyebiliriz ki, AFS Green Serisi ürünlerimiz Havanızın Sigortası olacak.”

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account