Innovia'dan Görülmemiş Duyulmamış Kampanya!

Editör
09.12.2011

 

İnşaat sektöründe daima ilk’lere imza atan Yeşil GYO, yeni kampanyası ile bir ilke daha imza atarken, Türkiye’yi dev bir kampanya ile tanıştırıyor…

Innovia Projesi ile sektöre yeni bir soluk getiren, farklı ve öncü fikirler kazandıran, gerçekleştirdiği başarılı satış kampanyaları ile 11.000 kişiyi daire sahibi yapan Yeşil GYO’dan yine bir ilk!   

“Innovia’dan daire alana, ev ve araba hediye”

Müşterilerine daima ayrıcalıklı ve avantajlı ödeme seçenekleri, kampanyalar sunan Innovia bir ilke daha imza atarak Innovia’nın son fazı ve son fırsatı olan 4. Etaptan daire alanlara ev ve araba hediye ediyor.

Yeşil GYO tarafından başlatılan bu dev kampanya ile Innovia 4. Etaptan daire alanlar ev ve araba sahibi de olacak.  

İnşaat sektöründe müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklar, avantajlar ile sektöre öncülük eden ilklerimiz;  

2007’de ilk kez Türkiye’de 14,000 konutluk tek bir proje yarattık. 

2009'da 60 ay, 0 faiz uygulamasını gerçekleştirerek, sektördeki cesaretli ilk adımı attık.

2009’da banka kredisi yerine müşterilerimize biz kredi finansmanı yarattık. 

2010'da "Herkes Ev Sahibi Olacak" sloganıyla, ilk kez 1+0 daireyi satışa sunduk.

2010'da yeni bir satış fikri olan “Dostlarımla Birlikte” kampanyasıyla bedava ev sahibi olma olanağı yarattık.

Yine 2011'de ilk kez "Sil Taksit Kampanyası" ile sektörde bir ilki daha gerçekleştirdik!

Şimdi yine bir ilke imza atarak Innovia'dan daire alanlara ev ve araba hediye kampanyamıza başlıyoruz...

Yine Yeşil GYO tarafından Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen bu dev kampanya ile ilgili Yeşil GYO Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yeşil’de görüşlerini şöyle aktarıyor; “Yeşil olarak müşterilerimize her zaman en ayrıcalıklı fırsatları, farklı avantajları sunuyoruz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz ilk’lerle sektörümüzde birçok fikrin öncüsü olduk.

Başlattığımız yeni kampanyamız ile Türkiye’de yine ilk kez, ev alana ev ve araba hediye edeceğiz. Sektörümüze çok ciddi bir hareket ve ses getireceğini düşündüğüm bu büyük kampanya ile Innovia’dan ev sahibi olmanın her zaman bir ayrıcalık olduğunu müşterilerimize bir kez daha gösteriyor olacağız.

2009 yılında krizin en üst seviyede olduğu dönemde inşaat sektöründe ilk kez 60 ay sıfır faiz uygulaması ile sektöre öncülük yaptık. Yine banka kredisiz satışı ilk biz başlatarak müşterilerimize özel şirket finansman sistemi sağlayarak dileyen herkesi ev sahibi yaptık. 

Gerçekleştirdiğimiz tüm ilkler ve yeniliklerle de başarıya ulaştık. Ayrıca Innovia projesi ile biz müşterilerimize sadece ev satmayarak onların yaşamlarına değer katmayı hedefledik.

Bu hedefimize de daima özel ödeme koşulları, hiç kimsenin sunmadığı avantajlar ve ilkleri gerçekleştirerek ulaştık. Müşterilerimize hayallerindeki evi, diledikleri yaşamı ulaşabilecekleri fiyatlar ve onlara özel fırsatlarla sunduk. Bundan sonra da yolumuza aynı şekilde hızla devam edeceğiz”.  

Üstelik Innovia’nın bu dev kampanyasının yanı sıra satış ofisine geldiğinizde banka kredisiz, tefe tüfe olmadan 60 ay gerçek 0 faiz ve kişiye özel ödeme planları gibi avantajlı ödeme seçenekleri ile de tanışacaksınız. 

Hem avantajlı ödeme koşullarından hem de bugüne kadar yapılmamış, görülmemiş, duyulmamış dev ev ve araba hediyesi kampanyasından yararlanmak için vakit kaybetmeden yolunuzu Innovia’nın satış ofisine çevirin. 

Innovia 4. Etap daire fiyatları: 

Daire Tipi m² min. m² max. Min. Fiyat Max. Fiyat

1+1 50 60 98,000.00 TL 150,000.00 TL

2+1 92 123 188,000.00 TL 235,000.00 TL

3+1 121 137 255,000.00 TL 285,000.00 TL

Sosyal olanakları, kusursuz peyzaj düzenlemesi, çocukların özgürce oynayabileceği, hayatı çok daha farklı ve ayrıcalıklı yaşayabileceğiniz Innovia’nın son fırsatı olan 4. Etap’tan daire alarak hayatınızın yönünü değiştirebilirsiniz.      

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account