Profilo’nun yeni ankastre bulaşık makineleri ile mutfaklar artık daha da şık

Editör
08.12.2011

 

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin yeni ankastre çelik bulaşık makineleri modern tasarımıyla mutfaklara şıklık katıyor, esnek rafları ile kullanım kolaylığı sunuyor. A enerji sınıfı özelliği ile de enerji tasarrufuna katkı sağlıyor. 

Profilo’nun yeni kampanyasında ankastre setler 895 TL’den başlayan fiyatlarla tüketicilere sunuluyor. Bu ankastre setleri alanlar nisan sonuna kadar Profilo ankastre bulaşık makinelerinde 500 TL’ye varan indirimlerden yararlanabilecekler..

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, şık mutfakların vazgeçilmezi ankastre bulaşık makineleri ürün gamına iki yeni ürün ekledi. Modern bir tasarımı yansıtan çelik BMA3150EA ve BMA5250EG model kodlu bulaşık makineleri daha akıllı, daha hızlı ve çok daha yüksek performansa sahip. 

Yeni nesil ankastre bulaşık makineleri çay bardaklarını ve Türk kahve fincanlarını bile rahatlıkla yerleştirebileceğiniz esnek rafları ile inanılmaz bir kullanım kolaylığı sunuyor.

3 kademeli yüksekliği ayarlanabilir asansörlü üst sepeti ve  fincan ve çay bardak rafları her türlü bardağı yerleştirmeye olanak sağlıyor. Üst sepetin yüksekliği istendiği gibi ayarlanabildiği için alt sepete de her genişlikte tencere ya da servis tabağı rahatlıkla yerleştirilebiliyor.

Profilo’nun yeni nesil bulaşık makinelerinde JetPlus özelliği ile hangi programı seçersiniz seçin  bulaşıklar seçtiğiniz programın gerektirdiği normal  yıkama süresinden % 50’ye varan oranlarda daha kısa sürede yıkanıyor. Böylelikle kendinize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabiliyorsunuz. 

Profilo bulaşık makinelerinde bulunan LED'li program takip göstergesi ise makinelerin kullanımını son derece kolay hale getirirken, kalan zaman göstergesi makinenin bulaşıkları yıkamayı ne zaman bitireceğini gösteriyor. 

Profilo’nun yeni nesil bulaşık makinelerinin bir başka özelliği de her yıkamada güvenilir temizlik sağlayan  “akıllı dozaj” sistemi. Bu sistemdeki “DozajAsistanı” fonksiyonu tablet deterjanın en etkin şekilde cihaz içersine yerleştirilmesini,  çözülmesini ve %100 verimli kullanılmasını sağlıyor. Akıllı deterjan dozaj sistemi ayrıca Auto 3in1 Otomatik Deterjan tanımlama özelliği ile de destekleniyor.

Bu özellik, makineye koyulan deterjanı toz, tablet ya da sıvı otomatik olarak algılıyor, seçilen programın akışını seçilen deterjanın yıkama özelliğine göre yeniden ayarlıyor ve böylece mükemmel yıkama performansı sunuyor.

Yüksek teknolojili Profilo bulaşık makinelerinde bulunan geliştirilmiş hidrolik sistem mükemmel performans sağlarken, daha etkin ve kendi kendini temizleyen filtre sistemi ve daha sessiz ve enerji tasarrufu sağlayan pompa sistemi ile yıkama teknolojisinde zirveye ulaşılıyor. 

Profilo ankastre setlerini çok özel bir kampanya ile tüketicileriyle buluşturuyor! Ankastre setler sadece 895 TL’den başlayan fiyatlarla Profilo mağazalarında, üstelik ankastre set alanlar ankastre bulaşık makinelerinde 500 TL’ye varan indirimlerden yararlanabilecekler.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account