Cazip Aidat Fiyatları ile Fark Yaratıyor

Editör
08.12.2011

 

Avrupa Konutları’nın Halkalı’da yarattığı yeni yaşam merkezi Atakent 3,  cazip aidat fiyatları ile de dikkat çekiyor. Konut sahiplerine lokasyonu ve sosyal tesislerinin çeşitliliği ile ayrıcalıklı bir dünya sunan  proje,  metrekare başına belirlenen 1  ila 1.2 TL  aidat bedeli ile sektör ortalamasının çok altında kalıyor.  

Konutta kalite ve güvenin markası haline gelen Avrupa Konutları’nın Atakent’teki son projesi olan Atakent 3, aidat fiyatları ile de tüketicilere avantajlı bir dünyanın kapılarını aralıyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere dört farklı konut tipi bulunan ve fiyatların 261 bin TL’den başladığı Atakent 3’de aidat fiyatları metrekare başına 1 ila 1.2 TL arasında değişiyor. 

Marmaray ile Kadıköy 1 saat

TEM Otoyolu’na beş dakika, Atatürk Havalimanı ve E-5 Otoyolu’na 10 dakika mesafede yer alan Atakent 3 Projesi’nden, Marmaray Projesi’nin devreye girmesiyle beraber Taksim ve Maslak’a yarım saat, Kadıköy’e 1 saatte ulaşım sağlanabilecek.  

Satış sonrası 18 ay koşulsuz teknik destek

Atakent 3’te 4 adet açık yüzme havuzunun yanı sıra, futbol, basketbol, voleybol, tenis sahaları ve 4 yıldızlı otel bünyesinde kapalı ve açık yüzme havuzu, fitness center, sauna ve buhar odasından oluşan sosyal tesisler bulunuyor.

193 bin metrekare toplam arsa alanı üzerine inşa edilen Atakent 3 Projesi’nin 162 bin metrekarelik kısmı peyzaja, 17 bin metrekarelik kısmı göletler ve havuzlara ayrıldı.

Bahçeler, göletler ve şelalelerden oluşan site içi peyzajın yanı sıra projenin hemen yanında 43 bin dönümlük bir korunun da yer aldığı Atakent 3, mavi ve yeşilin bütün tonlarını bir araya getiriyor.

Mimarisinde moderniteyle geleneği buluşturan projede, Sultan II. Abdülhamit döneminde Kayseri’de inşa edilen tarihi Kayseri Saat Kulesi’nin bir benzeri de inşa ediliyor.

Ayrıca projenin içinde kreş ve anaokulu, yanındaki korunun içinde ise M.E.B’na ait bir ilköğretim okulu bulunuyor.  

Yaklaşık 3 bin 500 adet açık ve kapalı otopark alanı ile araba park etmek sorunu ortadan kalkarken ve 7/24 güvenlik ve kamera sistemleri ise yaşamı kolaylaştıran diğer unsurlar olarak göze çarpıyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account