Tek başına kırıyor, deliyor, vidalıyor: Bosch Uneo Maxx

Editör
08.12.2011

 

Evde hobi ve „kendin yap“ işlerine geniş zaman ayırmayı seven amatör kullanıcılar için Bosch’un sunduğu yeni Uneo Maxx kırma, delme ve vidalama işlemlerini tek başına gerçekleştiriyor! Kullanım ömrü daha uzun, daha güçlü ve daha hızlı şarj edilebilen aküsü ile Uneo Maxx, maksimum hareket olanağı sağlıyor.

Bosch Elektrikli El Aletleri’nin 18 Volt kablosuz ‘Power4All’ ailesine yeni bir üye katıldı; Bosch Uneo Maxx. Kırma, delme ve vidalama işlemlerini bir arada sunan, SDS-Quick sistemi ile kolay ve hızlı uç değişimi yapılabilen UneoMaxx, değiştirilebilir, güçlü lityum – iyon aküsünün de dahil olduğu 1,4 kg ağırlığı ile kompakt ve pratik bir ürün olma özelliği taşıyor.

UneoMaxx’ın ‘Power4All’ kablosuz ailesinden olması,18 Volt Lityum-İyon aküsünün aynı voltaj sınıfındaki 9 farklı hobi ve bahçe aletinde de kullanılabileceği anlamına geliyor.

Kullanım ömrü daha uzun, hızlı şarj edilebilen, kendiliğinden boşalmayan ve her an kullanıma hazır aküsü ile Uneo Maxx, ev ve bahçe işlerinez zamanın çoğunu ayırmayı sevenlere kablosuz özelliği ile de uzun süreli, maksimum hareket olanağı sağlıyor. 

1 saatlik şarj süresiyle her şarj edildiğinde batarya performansında düşüş söz konusu olmadan çalışan UneoMaxx kullanıcılarına büyük bir konfor sağlıyor.

Yumuşak, güvenli ve rahat bir tutuşa sahip UneoMaxx, pnömatik darbe mekanizması sayesinde fazla çaba harcamaya gerek kalmadan betonda rakiplerine göre yüzde 50 daha hızlı 10 mm’ye kadar 20 delik; ahşapta da yine aynı çapta 120 delik açabiliyor.

 UneoMaxx,  sadece küçük bir düğmeyle kırıcıdan deliciye ya da bir vidalama makinesine çok kolay bir şekilde dönüşüyor.  Tek akü ile 130 adede kadar vidalama yapabilen Uneo Maxx ile aydınlatma, mutfak dolaplarının takılması ya da mobilya montajı gibi kombine işler esnasında alet değiştirmeye ihtiyaç kalmıyor.

 Kullanım esnasında aletin ne yöne doğru döndüğünü iki yeşil LED ışıklı ok ile ve şarjın yeterli olup olmadığını şarj seviyesindeki LED ışık ile gösteren UneoMaxx,  ‘PowerLight’ özelliği ile karanlık çalışma alanlarını aydınlatarak kullanıcısına maksimum konfor sunuyor.  

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account