Modern bir terrazzo yorumu

Editör
08.12.2011

 

Henkel tarafından dünyada ilk defa Türkiye’de tanıtılan yeni Thomsit Inno serilerinden biri olan INNOTERRAZZO zemin kaplamaları, tarihin en güzel dekoratif keşiflerinden olan terrazzoya modern bir yorum getiriyor.

INNOTERRAZZO, sınırsız dolgu seçenekleri ile benzersiz tasarım alternatifleri sunuyor. 

Zemin tekniği alanında dünyanın önde gelen markası Thomsit’in yeni Thomsit Inno serilerinde yer alan INNOTERRAZZO zemin kaplamaları estetik karaterine ek olarak üstün kimyasal ve fiziksel özellikleri ile dikkat çekiyor.  

INNOTERRAZZO, bugüne kadar geliştirilen en estetik dekoratif zemin kaplamalarından biri olan terrazzoya modern ve etkileyici bir yorum getiriyor.

En ileri teknolojili epoksi esaslı kaplama malzemeleri ile formüle edilen INNOTERRAZZO zemin kaplamaları, sınırsız dolgu seçeneği ile benzersiz tasarım alternatifleri sunarken epoksinin mükemmel kimyasal ve fiziksel özellikleri ile dayanıklı ve kalıcı zeminler yaratıyor. 

INNOTERRAZZO zemin kaplamalarının kişiselleştirilebilir dekoratif özellikleri ile alışveriş merkezleri, hastaneler, turistik tesisler, mağazalar, ofisler ve konutlar için etkileyici zeminler yaratılabiliyor. 

Kişiselleştirilebilir dekoratif özelliği ile fark yaratan seri, geleneksel terrazzo sistemlere göre çok daha hafif, hızlı ve kolay uygulama olanağı sunuyor.

Çizilmeye, aşınmaya, mekanik yüklere ve aşındırıcı kimyasallara karşı yüksek dayanıklılık gösteren kaplama, buhar geçirgen ve su geçirimsiz olma özelliği taşıyor. Derzsiz uygulama olanağı ile hijyenik ve güvenli zeminler sunuyor. 

INNOTERRAZZO uygulamaları Thomsit InnoCenter’da 

INNOTERRAZZO’nun yanı sıra INNOPRIME ve INNOSIENITE zemin kaplamalarını da içeren yeni Thomsit Inno serisi, İstanbul’un ev sahipliği yaptığı, dünyanın ilk ve tek Thomsit InnoCenter’ında tanıtılıyor.

Thomsit InnoCenter’da, Thomsit zemin kaplamaları ile ilgili detaylı bilgi veren, projeye özel tasarım danışmanlığı sunan mimari bir ekip görev yapıyor. InnoCenter’da, INNOTERRAZZO ile gerçekleştirilen yaratıcı zemin kaplama uygulamalarını görmek mümkün. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account