İtalyan Şıklığı Yeni Yıla %30 Özel Fırsatla!

Editör
08.12.2011

 

Şık bir yılbaşı ve 2012 senesine hazırlanırken Natuzzi koleksiyonu mavi ve beyaz tonlarına bürünen şık bir dekorasyon konseptiyle hazırlandı. Tasarımcı Paola Navone'nin kusursuz kaleminden çıkan Proxima kitaplık tasarımı ile üst tablası dekoratif aynalı sehpalar Ginger, Doris, Grace ve mavi renkli Marlene koltuk mekanınızda iç mimarlarımızın desteğiyle rüya gibi bir köşe yaratılıyor.

Yaşam alanını tamamlayan ve Natuzzi stiline uygun tasarımlar arasında meşe ve kristali andıran cam raflar Proxima kitaplığa sofitike bir tarz veriyor. Beyaz camla büyük bir sabun köpüğünü anımsatan Zen aydınlatma ve Cubistic şamdan mekana derinlik kazandırıyor.

Natuzzi İstanbul'un kış ve yeni yıl konsepti soğuk kış günlerinde okuma ve dinlenme köşenizde keyifle saklanabileceğiniz bir mekan yaratıyor. Baş köşede avantgarde stilinde üst kategori hakiki deriyle tasarlanmış Marlene koltuk, konforlu ve italyan derinin sıcaklığını taşıyor.

Mekanınız ister modern, ister klasik olsun Marlene kendini gösterecek!

Marlene Koltuk

200 renk alternatifiyle deri ve çıkarılabilen kumaş seçenekleri mevcuttur.

Ölçüleri: H 111 W 78 D 102 cm.

Proxima Kitaplık

Geometrik şekli, 5 adet temper özel cam rafla tasarlanmış ve iki yanında meşe üniteler çelik bloklarla bağlanmıştır. Beyaz ve kahverengi renk alternatifleri bulunmaktadır. Proxima kitaplık ile modüler olmasından dolayı mekanınızın ölçülerine uyum sağlaması çok kolay.

Zen aydınlatma parlak siyah krom zarif ayağa sahiptir. Aydınlatma Murano özel camdır. 4 farklı boyutu bulunuyor. Cubistic şamdan beyaz cam ve değişik formuyla dikkatleri çekiyor.

The Ginger, Doris and Grace yan sehpalar metal şık yapısı ile üst tablası ayna olan 3 farklı şekle sahip.

  Tasarımcı Paola Navone - Natuzzi.

Yaşam alanlarına farklı bakış açıları getiren Natuzzi, koleksiyonunda yer alan farklı deri kombinasyonları, oturma grupları, yemek odası konseptleri, duvar üniteleri ve aksesuarlarıyla farklı dekorasyon konseptleri yaratarak İtalyan sadeliği ve özgünlüğü %30 indirimle sunuyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account