İnanlar Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan, insanlara ev alma gücü kazandıran 21 Altın Formülü'nden beşincisini açıkladı: Aidatları sıfırlayan 'Sıfır Aidat' sistemi...

Editör
08.12.2011

 

Son dönemlerde yükselen rezidanslar, lüks konutlar yüksek aidatları da beraberinde getiriyor. Ev satın alım kararını etkileyen en önemli faktörlerden birisi olan yıllık aidatın ne kadar olacağı ise potansiyel müşteriler tarafından sorulan soruların başında geliyor.

İnanlar İnşaat, müşterilerine 5. altın formülü "Aidat Sıfır"ı sunuyor. Formül, "Evnet Sıfır Aidat İşletim Sistemi" isimli özel bir yazılım kullanılarak hayata geçirilecek.

SİSTEM ŞU HİZMETLERİ SUNUYOR

-Wireless hızlı, kesintisiz İnternet hizmeti

-Wireless IP telefon hizmeti

-İPTV hizmeti

-Akıllı kilit ve IP CCTV

-Para taşımadan ortak alan kullanımı

-Sosyal ve kişisel etkileşim portal

-Aylık kredi kartı kullanım hizmeti

-Vale satın alma hizmeti

SİSTEM ŞU ŞEKİLDE KURGULANIYOR: 

Evnet işletim sistemi, site yönetim firmasının bilgisayarlarına kurulacak. Bir banka ile avantajlı olarak bina kredilendirmesi ve hesapların açılımı yapılacak. Her kullanıcıya aylık aidatın belirli bir katı kadar banka tarafından kredi açılacak.

Önde gelen markalardan da özel indirimler ve ay sonu ödeme koşullu anlaşmalar yapılacak. Ay içinde kullanıcılar, günlük tüm harcamalarını Evnet üzerinden slipleri imzalayarak kredi limiti dahilinde yapacak.

Ay sonu ise markalar ve yönetim firması slipler üzerinden hazırladıkları ekstreyi kullanıcılara yollayacak.

Yapılan brüt harcamalar üzerinden ödemeler tedarikçiye ve yönetim firmasına banka aracılıyla yapılacak. Tedarikcilerden alınan özel indirimler ay sonu hemen aidattan düşülecek.

KAYNAK:Ntvcnbc

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account