Siemens’in yeni ankastre ocağı ile kışın evde barbekü keyfi bir başka

Editör
07.12.2011

 

Kış geldi diye barbekü keyfinden vazgeçmek istemeyenlere Siemens Ev Aletleri ideal bir çözüm sunuyor.

Dünya çapında ileri teknolojinin estetik tasarımla buluştuğu ürünler sunan Siemens Ev Aletleri, yeni ızgaralı ve doğal gazlı ankastre ocağı Siemens EC845XB90E ile barbekü keyfini mutfağa taşıyor. Paslanmaz çelik, kendinden kumandalı ocak, tek elle ateşleme sistemi ile önemli bir kullanım kolaylığı sunuyor.

Siemens Ev Aletleri, yenilikçi ocağının 75 cm genişliğindeki özel döküm ızgara bölümüyle barbekünün sıcak esintisini evlere taşırken, bir kez daha sunduğu bol çeşit ile tüketicilerin seçim alanını genişletiyor.  

Sıcak yaz akşamlarının vazgeçilmez keyfi barbekü, Siemens Ev Aletleri’nin yenilikçi EC845XB90E ocağı sayesinde kış aylarında da sürüyor.

Doğal gazlı paslanmaz çelik, ankastre Siemens EC845XB90E ocağın getirdiği en önemli yenilik 75 cm genişliğindeki özel döküm ızgarası. Yeni Siemens EC845XB90E, geniş ızgarası sayesinde barbekü keyfinin  kış aylarında evin konforlu ortamında yaşanmasını sağlıyor. 

Siemens’in yeni ocağının kullanım kolaylığı sağlayan tek elle ateşleme sistemi; normal, ekonomi, wok ve özel ızgara olmak üzere dört ocak gözünün de çok rahat bir şekilde kontrol edilmesini sağlıyor.

Beklediğinizden fazlası Siemens bayilerinde

Ankastre alanında en geniş ürün gamını sunan Siemens Ev Aletleri, EC845XB90E ocağı ile geleceğin teknolojilerini kullanarak mutfaklarda hayatı değiştirirken, tüketici beklentilerini de yükseltiyor.

Siemens’in sunduğu bol çeşit ile seçme özgürlüğünü doyasıya yaşayanlar, aradıkları ürünü mutlaka Siemens bayilerinde buluyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account