Türkiye’nin inşaat devi Eston, yeni yılda, yeni yaşam fırsatı sunuyor…

Editör
07.12.2011

 

Eston Yılbaşı Özel Kampanyası… Sadece Aralık ayı boyunca geçerli olacak birbirinden farklı, cazip ödeme fırsatları sunan Eston, ev sahibi olmak isteyenlere yeni yıl için kolaylıklar yaratıyor…

YAPI sektöründeki 46 yıllık tecrübesiyle öne çıkan Eston, “Eston Şehir” ve “Eston Deniz” projeleri için yeni yıl kampanyası başlattı. Eston, sadece Aralık ayına özel ve çeşitlilik içeren ödeme planlarıyla ev sahibi olmak isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor. 

Uzun vadeli, sabit ve artan taksitli, taksit ertemeli, hiç peşinatsız seçeneklerinin yanında, tamamı peşin ödemede ise yüzde 25 indirim sağlanıyor. 

'Bahçeli ev' hayali kuranların hayallerini gerçeğe dönüştüren Eston Şehir, yüksek katlı binalarla kuşatılmış İstanbul'da müşterilerine doğayla iç içe alternatif bir yaşam alanı sunarken, Eston Deniz ise 1.5 km sahili ve 500’ün üzerinde yat kapasiteli marinası ile İstanbul’un marinası olan tek konut projesi olarak öne çıkıyor.

İşte Eston Şehir ve Deniz Projeleri için birbirinden farklı seçeneklerdeki cazip fırsatlar:

60 ay vadeli, vade farksız ödeme planı: Sadece % 20 peşinatla 60 ay vadeli, vade farksız ödeme imkanı. Üstelik peşinat oranı artarsa taksit tutarı düşüyor.

Artan taksitli ödeme planı: Sadece % 20 peşinat ödeyerek 330 ve 350 TL’den başlayan taksitlerle Eston’dan ev sahibi olmak artık çok kolay.

60 ay vadeli, taksit ertelemeli ödeme planı: Şimdi al, sonra öde! İster % 20 peşinatla 6 ay sonra ödemeye başla, istersen peşinatını arttır 2 yıl sonra ödemeye başla. 

60 ay vadeli, peşinatsız ödeme planı: Eston Deniz ve Eston Şehir projelerinden büyük fırsat. Peşinatsız ödeme imkanı. Üstelik 60 ay vade sadece % 0.99 vade farkıyla.

Tamamı peşin ödeme planı: Tamamını peşin ödemek isteyenler için tam % 25 indirim fırsatı.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account