Ayda 1.500 TL’ye Beylikdüzü merkezde ev sahibi olun…

Editör
07.12.2011

 

Demir İnşaat’ın Beylikdüzü’nün en merkezi lokasyonunda inşa ettiği Ayışığı Halting Place projesi, 1+1’den 3+1’e kadar daire seçeneği ile 346 konuttan oluşuyor.

Demir İnşaat, 2010 yılı Ağustos ayında tamamlanan projede, geriye kalan son 6 daire için çok özel ödeme koşulları sunuyor. Fiyatların 145 bin ila 285 bin TL arasında değiştiği Ayışığı Halting Place’ten, sadece 1.500 TL taksitle bile kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün. 

Ayışığı Halting Place’te; 1+1 daireler 65 metrekare, 2+1 daireler 120 metrekare, 3+1 daireler ise 138 ila 145 metrekare arasında değişiyor. Projede 4 tane 3+1, 1 tane 2+1 ve 1 tane 1+1 olmak üzere sadece 6 konut kaldı.

Bu dairelerden her birine yüzde 25 peşinat ve yüzde 75 banka kredisi ya da nakit ödeme ile sahip olmak mümkün. Örneğin; 1+1 daireler için yüzde 25 peşinat verildiğinde, kalan tutar için istenilen herhangi bir bankadan kredi kullanarak ayda sadece 1.750 TL ödeme yapmak yeterli.

Daha yüksek peşinat ödeyip sabit ödemelerini düşürmek isteyenler için de uygun formüller var. Yine 1+1 daireler için 50 bin TL peşinat ödeyenler ayda 1.500 TL taksitle ev sahibi olabiliyor. 

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, Beylikdüzü'nün en merkezi bölgelerinden birinde inşa ettikleri Ayışığı Halting Place’in, E-5 Karayolu yakınında, 14 dönümlük bir alanda konumlandığını belirtiyor.

Demir, 2010 yılının Ağustos ayında yaşamın başladığı Ayışığı Halting Place’in, ev sahiplerine ‘7 yıldızlı lükse sahip, konforlu bir yaşam’ sunduğunu da ifade ediyor.

Banyo ve mutfaklarda siyah cam ve lake bütünlüğü sağlanan İtalyan tasarım modüler dolaplar, anti bakteriyel tezgahlar, gizli ışıklandırmalı asma tavan ve spotlar ile jakuzi bunlardan yalnızca birkaçı...

Otopark, jeneratör, yangın ve doğalgaz alarm sistemi, kartlı geçiş sistemi gibi özellikler ise konut sahiplerine güvenli ve huzurlu bir yaşam garantisi veriyor...

Geçmişten bugüne Türk hamamı konsepti

Ayışığı Halting Place yürüyüş parkurundan kapalı-açık yüzme havuzuna, basketbol, voleybol ve futbol sahasından squash’a, barbekü alanından oyun parkına, fitness center’dan Türk hamamına en ince ayrıntısına kadar düşünülen sosyal yaşam alanlarıyla da fark yaratıyor. Nostaljik hamam geleneğini her türlü detayıyla yaşatan proje bu yönüyle büyük ilgi görüyor. 

Ayışığı Halting Place’te yer alan tuz odası da 7 yıldızlı lüksün bir başka önemli detayı. Demir İnşaat için, ilk kez Polonya'nın Velicko şehrinde tasarlanan tuz odaları, astım, öksürük, bronşit, alerjik durumlar gibi birçok hastalığı tedavi ettiği kanıtlanarak dünyaya yayıldı.

Bu odalarda, yer ve duvarlar kaya tuzuyla kaplanıyor, klima yardımıyla havaya karışan tuz partiküllerini vücut solunum yoluyla alıyor.

Yaktığın kadar öde!

Ayışığı Halting Place projesinde sunulan önemli özelliklerden biri, her dairenin oda bazında doğalgaz kullanım faturası ödeyebileceği özel bir sistemin kurulmuş olması.

Bu sistemde konut sahipleri, ısınmasına gerek görmediği odaların doğalgazını kapattığında ya da kıstığında, her dairede bulunan özel sensör bu bilgiyi merkezi sisteme aktarıyor. Merkezi sistem, faturaların kullanıma göre oluşturulmasını sağlıyor.

Dairelerde bulunan özel elektrikli ocaklar ise hem enerji tasarrufu sağlıyor hem de gaz kullanımının yarattığı güvenlik risklerinin önüne geçiyor. 

Demir İnşaat, ileri inşaat teknolojisini kullandığı Ayışığı Halting Place'te; kapalı devre kamera sistemi, akıllı ev teknolojileri, 24 saat merkezi ADSL bağlantısı, daireler arası telefon görüşmesi, 24 saat sıcak su, headend TV gibi sistemlerle de lüks ve konforu her şey dâhil bir paket haline getiriyor.

Bunların yanı sıra her evde, daireler arasında herhangi bir ücret ödemeden telefon görüşmesi yapılmasını sağlayan intercom sistemi de mevcut. Konut sahipleri, ekstra ödeme yapmadan tüm bu hizmetlerden aidat ücretleri kapsamında yararlanıyor. 

Demir İnşaat’a 444 2 116 veya 0 (212) 853 70 70 numaralı telefonlardan ya da www.demirinsaat.com.tr internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account