Bien Seramik ile yenilenmiş mekanlarla ışıl ışıl bir yeni yıla merhaba deyin

Editör
06.12.2011

 

Türkiye seramik sektöründe dijital teknolojinin öncülerinden Bien Seramik, 2012’ye girerken dekorasyonunda değişiklikler yapmak isteyenler için Tessera, Arya, Damasco ve Sarıyer serilerini öneriyor.

Bien Seramik, 2012’yi çok şık ve çok sıcak değişiklikler ile karşılamak isteyenler için ideal olan Tessera , Arya, Damasco ve yepyeni Sarıyer serileri ile yaşamınızı, evinizi, içinizi aydınlatıyor.

Bien Seramik sizi, evinizi kaliteli ve ekonomik çözümlerle donatmaya çağırırken, yeni yılda da evlerinde Bien Seramik farkını yakalamak isteyenlere sıcacık ürünler sunuyor.

Tessera serisi, özel dokusuyla, dokunma hissi uyandıran fildişi, açık mavi, azul, venge, kahve, bej kırmızı ve beyaz renklerinde 25x50 ebadındaki duvar karolarını, 40x40 cm ebadındaki azul, bej, venge, kırmızı ve beyaz yer karolarıyla kombine ederek, banyo ve mutfaklara yepyeni ve sıcacık bir görünüm kazandırmak için ideal.

4x50 cm ve 10x50 cm ebatlarındaki venge, bej, azul bordürlere 10x50 cm kırmızı, 4x50 cm kahve ve beyaz renkleri de ilave edilen Tessera yeni yılda da mekanlarda özgün tasarımlar yaratmayı mümkün kılıyor.

Arya serisi ise 30x80 ebatlarında kahve, bej ve fildişi renk seçenekleri ile evinize adeta bir dağ evi havası veriyor.

Bien Seramik’in 2011 yılında portföyüne dahil ettiği sırlı porselen serilerinden biri olan  Damasco serisi rektifiye ve lappatolu olma özelliği ile dikkatleri çekiyor. 

 Ebadı 57,5x57,5 olan serinin kahve ve antrasit renkleri koyu renkleri sevenler için sunulurken, açık renklerden vazgeçemeyenler ve mekanını ferah göstermek isteyenler için ise beyaz renk alternatifi bulunuyor.

6x57,5 fileli üretilen kahve-antrasit ve beyaz bordürleri de yer karoları arasında özgün bir dizayn oluşturmak isteyenler için güzel bir seçenek. Sırlı porselen olarak ve parlak özellikte üretilen Damasco serisi yaşam alanlarınızın koridor, mutfak, balkon, teras bölümleriyle, otel odalarında kullanılırken büyük ebadı ile göz dolduruyor.

Sarıyer serisinin ise 30x60 ebadında kahve, vanilya ve kiremit renklerindeki duvar karoları, aynı renklerdeki 40x40 ebadındaki yer karosu ile takım oluştururken, 30x60 ebadındaki dal ve yaprak desenli aynı renkteki dekorları takıma canlılık katıyor. 

Takımı bordür ile taçlandırmak isteyenler için ise 3x60 ebadındaki kahve, kiremit ve vanilya renklerindeki bordürleri ile 5x60 ebadındaki modern kiremit ve kahve bordürleri ideal.

Bien Seramik, yeni yılda da sevdiklerinizle huzur ve mutluluk içinde yaşayacağınız mekanlar yaratmaya devam ediyor.  

 

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account