Yeni Seri Solido

Editör
06.12.2011

 

Yenilikçi çizgisiyle ve fark yaratan modern mutfak tasarımlarıyla öne çıkan İntema Mutfak, yeni Solido serisiyle göz kamaştırıyor. Rahatlık, özgürlük ve mutluluk yaklaşımının bir yansıması olarak tasarlanan Solido sade, modern ve konforlu…

Stil sahibi bir sadeliğe sahip olan Solido serisi, modaya yakın duran zarif hatlarıyla fark yaratıyor. Parlak olarak beyaz, krem ve siyah olmak üzere 3 renk seçeneği sunan Solido serisi genç ve şehirli bir mutfak. 

Zengin renk seçenekleri bulunan parlak lake fuşya raflarıyla Solido, nötr tonlarla retro renkleri ustalıkla harmanlıyor. Bir mutfaktan beklenilen temel özelliklerin yanı sıra, mutfakta geçirilen zamanı keyfe dönüştürüyor ve heyecan uyandırıyor. 

İntema Mutfak, Türkiye genelinde 50 satış noktasında bulunan uzman kadrolarıyla, satış öncesi yönlendirme, danışmanlık, projelendirme ve mimari hizmetin yanı sıra, satış sonrası montaj ve servis hizmetleri sunuyor. İntema Mutfak, her türlü yaşam şekline ve kullanıma uygun, farklı mutfak çözümleri yaratıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account