Ferroli her ortamda tüketicisinin yanında!

Editör
06.12.2011

Türkiye’yi en verimli dört mevsim çözümleriyle buluşturan Ferroli,Kasım ayında Facebook ve Twitter’la sosyal medyaya merhaba derken, Metrobüs ve İETT otobüslerinden de İstanbullulara haftalık hava durumu bilgisi veriyor… 

Isıtma sektörünün yenilikçi ve dinamik firmalarından Ferroli, tüketicilerine ulaştığı platformları çeşitlendirmeye devam ediyor. Ferroli, tüm dünyada hayatın bir parçası haline gelen ve Türkiye’de de 30 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunan Facebook ve Twitter sosyal ağlarında Ekim sonu itibariyle tüketiciye seslenmeye başladı.

Sektöründe sosyal medyaya giren ilk firmalardan biri olan Ferroli, bu mecralarda ürünleri ve faaliyetleriyle ilgili bilgileri paylaşmasının yanı sıra, enerjinin bilinçli kullanılmasına ve tüketicinin hayatına dokunan sektörel gelişmelere yönelik bilgilendirmeler de yapıyor.

http://www.facebook.com/ferroliturkiye ve http://twitter.com/ferroliturkiye’yi takip eden tüm tüketiciler, ısıtma ve soğutma sektörüne ve Ferroli’ye dair her konuda hızlı ve şeffaf bilgiye ulaşabiliyorlar. 

Ferroli, metrobüs ve İETT otobüslerinden hava durumunu bildiriyor! 

20 milyona yakın insanın yaşadığı İstanbul’da toplu taşıma için en yoğun kullanılan metrobüs ve İETT otobüslerinde, Ferroli’nin duyurduğu hava tahminleri sayesinde;  İstanbullular ısı değişimlerini artık haftalık olarak takip edebilecek ve böylece daha az sürprizle karşılaşacaklar.

Uzman kurumların tahminlerine göre haftalık periyotlarla yenilenecek olan Ferroli’nin bu çalışmasıyla her gün yaklaşık 3,5 milyon metrobüs ve otobüs yolcusu hava durumuna göre önlemlerini alabilecekler. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account