Türkiye’nin önde gelen 250 sanayi kuruluşunun geri dönüşüm, çevre teknolojileri ve atık yönetimi ile zirvede.

Editör
06.12.2011

 

Erkanlı şirketler grubu bünyesindeki Erksan Çevre Teknolojileri; Türkiye’nin önde gelen 250 sanayi kuruluşa verdiği toptan atık yönetimi hizmeti ile zirvede… Sürdürülebilir kalkınma ve kaliteli yaşam standartları için çevre teknolojilerini en üst düzeyde uygulamakta.   

Erksan Çevre, son gelişmeler ve teknolojik yenilikleri uyguladığı Kocaeli ve Konya’da kurulu tesislerinde gerçekleştirdiği çalışmalarında çevre teknolojileri alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek, sosyal sorumluluklarının bilincinde, çevreye saygılı bir yapıda çalışmalarına devam etmektedir.

Özellikle sanayi atıklarına odaklanmış durumda olan Erksan Çevre, endüstriyel atıklardan tehlikeli ve tehlikesiz atıkların yönetimi ve bertarafı dışında  hurda metal ve demir dışı metallerinde (bakır, çinko, kurşun vb.) geri dönüşümü ve ihracatını yapmaktadır.

Aynı zamanda  hurda ihracatı yaptığı rafinerilerin   maden cevheri ihtiyacını karşılamak amacı ile metalik maden ihracatı yapmakta ve  Erksan Madencilik firması ile Türkiye madenciliğine de yatırım yapmaktadır.Bu bağlamda  Bursa’da Kurşun çinko madeni yatırımı yapmıştır.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account