Projelerinde AKG GazBeton'u tercih ediyor

Editör
05.12.2011

 

Türk İnşaat Sektörü’ndeki birçok prestijli projede özellikle tercih edilen AKG Gazbeton ürünleri,  World Finance Dergisi tarafından “Batı Avrupa’nın En İyi Perakende Geliştiren” firması seçilen Turkmall’un da tercihi oldu. 

Üstün özellikleri ile tek ve çok katlı konutlarda ve alışveriş merkezlerinde sağladığı ekonomi, kalite, konfor ve hız nedeniyle özellikle tercih edilen AKG Gazbeton ürünleri, Türkiye’nin önemli AVM yatırımcılarından Turkmall’un yeni projesi “Novada Söke Outlet AVM”de kullanılıyor.

Aydın’ın Söke ilçesi’nde hayata geçirilecek “Novada Söke Outlet Alışveriş Merkezi” Kuşadası, Didim, Söke ve Bodrum tatil yörelerinin kesişim noktasında yer alıyor.

Ege ve Akdeniz iklimi ve mimarisi ile uyumlu, açık hava konsepti ile tasarlanan Novada Söke Outlet ziyaretçilerine keyifli, ekonomik ve avantajlı bir alışveriş imkânı sunacak. 

Projede, maliyet ve zamandan tasarruf sağlayarak binaların kısa sürede tamamlanmasına olanak sağlayan AKG Gazbeton duvar örgü malzemeleri kullanılıyor.

Pratik, ergonomik ve yanmazlık özelliği taşıyan AKG Gazbeton duvar blokları, TS-EN 771-4 standartlarına göre üretiliyor ve her türlü yapı sisteminin iç ve dış duvarlarında kullanılıyor. AKG Gazbeton ürünleri daha önce Forum İstanbul, Forum Aydın, Tepe Nautilus ve Forum Kapadokya projelerinde kullanılmıştı. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account