Avrupa’nın en düşük enerji tüketen ankastre fırını

Editör
05.12.2011

 

Hotpoint-Ariston’un yeni ankastre serisinde yer alan Luce fırınlar Avrupa’nın en düşük enerji tüketen fırını olma özelliği taşıyor. High Definition teknolojisi ve Dual Flow sistemiyle geliştirilen fırınlar LED aydınlatma özelliği sayesinde çalışırken ışık saçıyor.

Hotpoint-Ariston’nun yeni Luce ankastre serisi fırınları kategorisinde en düşük enerji tüketimini sunuyor. Ecotech teknolojisiyle geliştirilen fırınlar A sınıfına göre %20 daha fazla enerji tasarrufu sağlıyor. Luce fırınlarla birlikte High Definition teknolojisi ilk defa mutfaklara giriyor. Bu teknoloji sayesinde Luce fırında her seviyedeki pişirim aynı mükemmel sonucu veriyor.

Indesit Company patentli “Dual Flow” hava sirkülasyon sistemiyle yaratılan iki ayrı özel hava akımı homojen pişirmeyi garanti ediyor. Bu sistem ayrıca fırın kapak sıcaklığını standart fırınlara göre 10 °C daha düşük tutuyor. 

İncelen paslanmaz çelik çerçeve ve genişleyen fırın kapağıyla tüm seviyelerde pişen leziz yemekler dışarıdan daha net görünüyor. Adını “ışık”tan alan Luce fırınlar LED aydınlatma sistemi sayesinde fırın çalışırken ışık saçıyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account