Uluhan’dan ayda 1500 TL taksitle “Hazır Dükkan”

Editör
05.12.2011

 

Uluhan Grup, Esenyurt’ta eşsiz bir yatırım fırsatı sunuyor. Babil projesi ile Esenyurt’un çehresini değiştiren Uluhan Grup, Babil Çarşı’da yer alan 199 mağazasının satışını 150 bin TL.’den başlayan fiyatlar ve 50 aya varan faizsiz taksit seçenekleri gerçekleştiriyor.

Gayrimenkulün lider ismi Uluhan Grup, Bahçeşehir’in gözdesi Esenyurt’ta iş sahibi olmak isteyenler için bulunmaz bir fırsat sunuyor. Uluhan Grup, Babil Kuleleri’nde yer alan 199 mağazanın satışını 150 bin TL’den başlayan fiyatlar, kefilsiz ve faizsiz 50 ay vade imkanı ile sunuyor. Üstelik ayda sadece 1500 TL. ayırarak müşteri garantili iş yeri sahibi olunabiliyor.

Haksız rekabete son buluyor

Uluhan Grup, Babil Çarşı içerisinde yer alan 199 mağazasının satışına başladı. Yatırımcının yeni gözdesi Esenyurt’ta, 150 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve 50 aya kadar faizsiz ve kefilsiz vade imkanı ile dükkan sahibi olunabiliyor. Üstelik isteyen herkes aylık 1500 TL. ayırarak müşteri garantili iş yeri sahibi olmanın ayrıcalığına varıyor.

Babil Kuleleri projelerinde yer alan ticari alanlar için değişken ve sabit olmak üzere iki farklı kiralama yöntemi uyguluyor.

Projenin yüzde 60’ını kapsayan “hazır dükkan” konsepti ile dükkan sahibi olmak isteyenler daha önceden belirlenen sektörlere göre dükkanlarını belirliyor. Bu yöntem ile farklı sektörden yatırımcılar haksız rekabetten uzak bir şekilde eşit koşullarda iş yeri sahibi oluyor. 

Diğer bir kiralama yönetimi olarak değişken dönemli kiralamayı uygulamaya koyacak olan Uluhan, yer alan dükkanların yüzde 40’ını haftalık ve aylık dönemlerde kiraya veriyor. Sergi alanı dizaynı ile oluşturulacak dükkanlar hem yatırımcı hem de iş sahipleri için farklı bir konsept olarak dikkat çekiyor.

Ücretsiz servis imkanı

Uluhan Grup, alışveriş alanlarına, önceden belirlenen, metro ve deniz otobüslerine yakın olmasına dikkat ettiği 20 farklı noktadan servis sağlıyor. Bu yöntemle tüketiciler ücretsiz olarak alışveriş alanına ulaşım imkanı bulurken, oluşabilecek trafik sorunu da önceden çözümlenmiş oluyor.

İster otur, ister yatırım yap

Uluhan Grup, Acunkent ve Babil Kuleleri gibi yüksek prim yapan konutlardan ev sahibi olmanın tam zamanı olduğunu belirtiyor. Sonbahar kampanyası kapsamında 100 bin TL.

değerinde bir daire için 25 bin TL peşinat, geri kalanının ise 4 ara ödeme ve 50 aya bölünerek sıfır faizsiz 1000 TL ödeme imkanı sağladıklarını belirten Uluhan Grup, modern imkanlara ve her türlü sosyal tesise sahip Acunkent ve Babil Kuleleri için söz konusu ödeme planının büyük bir fırsat olduğunu vurguluyor.

Her iki yaşam merkezinin yatırım için de doğru tercih olduğunu ifade eden yetkililer, konutların ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ile inşa edildiğini, Bina Yönetim Sistemlerinin ise sektörün güçlü ismi Koza Yönetim A.Ş. tarafından üstlendiğini belirtiyor.  

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account