Dekorasyonda 2012 trendleri

Editör
05.12.2011

 

Mobilya Modası’nın Başkenti Modoko, dekorasyonda 2012 yılının trendlerini açıkladı. 

2012’de tüketicilerin geçmişe duydukları özlemden dolayı kişiye özel üretimin artacağını ifade eden Modoko Yönetim Kurulu Başkanı Etem Özçelik, “Bu yılın trendinde 1960’lı yılların İngiliz ve Fransız tarzından etkileşimler görülecek. Ayrıca doğaya da bir dönüş söz konusu” dedi.

Mobilyanın tasarsım üssü Modoko, 2012 yılının dekorasyon trendlerini açıkladı. Modoko Yönetim Kurulu Başkanı Etem Özçelik, 2012’de tüketicilerin geçmişe duydukları özlemden dolayı kişiye özel üretimin artacağını söyledi.

Son dönemlerde tüketicilerin kendi ruh hallerini yansıtacak mobilyalara rağbet ettiklerini ifade eden Özçelik, “Bu yüzden istenilen ürünlerin üretimini yapan firmalar ön plana çıkacak. El yapımı mobilya yapan butik firmalara talebin de arttığı bir yıl olacak” dedi. 

2012 mobilya modasında, 1960’lı yılların esintilerinin olacağını belirten Etem Özçelik, şunları söyledi: “İngiliz ve Fransız tarzının karışımıyla nostaljik çizgilerin kendine özgü yorumlanmış şekli 2012 yılının mobilya trendini yansıtacak.

Diğer senelere kıyasla doğallık ve rahatlık ön planda olacak. Vintage aksesuarları bu sene de görmek mümkün fakat doğallıktan yana olanlar daha sade tasarımları tercih edecek.”

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account