Cannes'da Düzenlenen Mapıc Fuarı'nda İlgi Gördü

Editör
21.11.2011

 

Eroğlu, 17 yıldan bu yana Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen uluslararası Perakende ve Gayrimenkul Fuarı MAPIC'te bu yıl iki projesi ile yer aldı. 16 – 18 Kasım 2011 tarihleri arasında düzenlenen fuarda İstanbul Platform Merter ve Bursa Harmony Towers projelerini görücüye çıkaran Eroğlu, projeleri ile büyük ilgi topladı.

2010 yılından bu yana birbiri ardına iddialı projeleri ile gayrimenkul sektörüne hız kazandıran Eroğlu, geçen Temmuz ayında görücüye çıkardığı İstanbul Plarform Merter Karma Kullanımlı (Mixed-Use) projesi ile önümüzdeki günlerde satışına başlayacağı, Bursa'da yer alan Harmony Towers Karma Kullanımlı (Mixed-Use) projelerini MAPIC Fuarı’nda tanıttı. 

17 yıldan bu yana Fransa’nın Cannes şehrinde yapı ve inşaat ağırlıklı düzenlenen uluslararası MAPIC Fuar’ına bu yıl ilk kez katılan Eroğlu, her iki projesi ile de ilgi odağı oldu. 

Eroğlu Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu’nun yanı sıra Eroğlu Yapı Genel Müdürü Feyyaz Karabekiroğlu, Eroğlu Yapı Satış ve Pazarlama Direktörü Aybars Kızılsencer ve Eroğlu Yapı Teknik ve Tasarım Direktörü Ruşen Görgülü Taşpınar’ın yanı sıra tüm Ticari Varlık Yönetim departmanının hazır bulunduğu fuarda projeler hakkında ziyaretçilere detaylı bilgi verildi. 

Böylelikle 2011 Temmuz’unda Doğa Şehircilik işbirliği ile hayata geçirilerek ön taleplerinin toplanmaya başladığı karma projelerinden İstanbul Platform Merter’in yanı sıra Eroğlu standında yer alan ve Kasım ayı sonunda Bursa’da hayata geçirilecek Harmony Towers ilk kez Fransa’da tanıtılmış oldu.  

Dünyanın en prestijli perakende buluşmalarından biri olan MAPIC Fuarı’na katılımlarından ötürü memnuniyetlerini dile getiren Eroğlu Yapı Satış ve Pazarlama Direktörü Aybars Kızılsencer “Dünyanın en önemli Gayrimenkul Fuarı’nda Türkiye'yi temsilen katılan çok sınırlı firmalardan biri olmaktan gurur duyduk.

Yurtdışı pazarında, geliştirdiğimiz projeler ile hem tasarım hemde ticari değer anlamında önemli bir aktör olduğumuzu tekrardan gösterdik ve sergilediğimiz iki Karma Kullanımlı (Mixed-Use) projemiz İstanbul Platform Merter ve Bursa Harmony Towers ile büyük beğeni topladık. MAPIC ve MIPIM fuarlarına katılımımızı sürekli yaparak,  uluslararası arenada marka bilinirliğimizi artırmayı hedefliyoruz” dedi.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account