Ayna ayna söyle bana en çok kim seviyor beni bu dünyada?

Editör
17.11.2011

Kişiye özel tasarımları ile tanınan Lazzoni Mobilya, müşterilerinin tarzını yansıtmakla yetinmiyor, bir de ayna hediyeli bir yarışma başlatıyor.

Lazzoni markası tutkunları arasında düzenlenen yarışmada “LAZZONI’yi neden seviyorum?” sorusuna en güzel yanıtı veren üç kişiye 890 TL değerinde Ottoman Ayna hediye ediliyor.

Lazzoni markasının tüketicileri ile arasında güçlü bir bağ olduğunu belirten yetkililer, yarışmayı düzenleme amaçlarını “Müşterilerimiz ile aramızdaki bağı marka sadakati ya da kalite tutkusu olarak adlandırabiliriz; ama biz Lazzoni Aşkı demeyi tercih ediyoruz ve bu aşkı bir de kullanıcılarımızdan dinlemek istiyoruz?” diyorlar.

Son katılımın 30 Aralık 2011, Cuma günü olan yarışmaya katılabilmek için ‘Lazzoni’yi neden seviyorum” sorusunu 10 cümleyi geçmeyecek şekilde yanıtlamak, isim ve iletişim bilgileri ile birlikte kampanya@lazzoni.com.tr adresine göndermek gerekiyor.

Adrese ulaşan mesajlar arasından yapılacak seçimin ardından, yarışma sonuçlarının 6 Ocak 2012, Cuma günü www.lazzoni.com.tr adresinde açıklanacağı belirtiliyor.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account