Neon LED Wallwasher ile Işık Saçan Duvarlar

Editör
17.11.2011

Bina, ofis, alışveriş merkezi, otel ve iş merkezleri gibi başlıca kullanım alanları olan Neo-Neon LED Wallwasher serisi, mükemmel ışık dağılımıyla kaliteli bir aydınlık sağlıyor.

Farklı renk seçenekleri de sunan Neo-Neon Wallwasher serisi, duvarların konsepte uygun aydınlatılmasını sağlıyor. Neo-Neon Wallwasher serisinin özellikle Neo-Neon LED Vivid Wash II ve LED Vivid Linear Wash ürünleri büyük beğeni topluyor. 

Enerji tasarruflu Neo-Neon LED Vivid Wash II serisi, 36 adet RGB Power LED’den oluşuyor.

Dış cephe aydınlatmaları için tasarlanmış, mükemmel bir aydınlatma armatürü olan Neo-Neon LED Vivid Washer II serisi, mimari ve dekoratif aydınlatma için RBG full colour 16.7M gerçek ve 24 bit renk değişim efekti yaratmaya olanak tanıyor.

Döküm alüminyum gövdeye sahip olan Neo-Neon LED Vivid Wash II serisi, ısıl işleme tabi tutulmuş ön camı ve IP 65 koruma kılıfıyla dayanıklılığını yıllarca koruyor.

Çoklu Piksel Tabanlı Wallwasher Serisi

LED ve lens teknolojisinin son gelişmelerin ürünü olan LED Vivid Linear Wash serisi, sağladığı enerji tasarrufu ve çoklu piksel tabanlı wallwasher olmasıyla dikkat çekiyor.

1W Power LED’lerden meydana gelen LED Vivid Linear Wash serisi, RGB full colour 16.7M gerçek ve 24bit renk değişimine imkan veriyor. LED Vivid Linear Wash AWB (amber, beyaz, mavi) modelinde ise beyaz rengin bütün tonlarını elde etmek mümkün oluyor.

Seri farklı renk seçeneklerinin yanında tek renk olarak da imal ediliyor. On-off direkt 220V AC beslemeli, soğuk beyaz ve sıcak beyaz gibi seçenekler sunan tek renk versiyonu, farklı pek çok değişkeni de serinin içinde bulunduruyor.

Çekme alüminyum gövdesi ve ısıl işleme tabi tutulmuş ön camıyla LED Vivid Linear Wash serisi, iç ve dış ortamda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Tek Başına Çalışabilen Aydınlatma Sistemi

Neo-Neon LED Vivid Wash II ve LED Vivid Linear Wash serisi, üzerine yüklü hazır ışık senaryoları ile tek başına veya direkt DMX512 kontrolör ile çalışabiliyor.

Ayrıca ürün üzerindeki su geçirmez push butonu harici LED ekranıyla dışarıdan DMX adreslemesi yapılarak tek başına çalışma moduna programlanabiliyor.

Neo-Neon LED Vivid Wash II ve LED Vivid Linear Wash serisi, aydınlatma tasarımcılarının istekleri doğrultusunda 3 kanal DMX uyumlu olarak çalışabiliyor. Ürün ön program senaryoları yüklü Neo-Neon SRC-AL-100 harici kontrolör ile de tek başına kullanılabiliyor.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account