2012 Tasarımları Loft Stiline İmza Attı!

Yazar:Editor
16.11.2011

İtalyan modern mobilya ve aksesuar akımının liderliğini yıllardır sürdüren Sihir Mobilya, proje ekibindeki tasarımcı proje mimarları ile avantgarde ve modern tasarımları bir arada kullanarak hayal güçlerini sizler için sunuyor.

Sihir Mobilya’nın Türkiyede ilk öncülüğünü yaptığı İtalyan deri kanepelerde dünya lideri olan Natuzzi İtalyan estetiğini ve konforunu üstün kaliteli üretimiyle gösteriyor. Çekici ve yenilikçi ürünleriyle loft ev konseptlerinde yerini alıyor.

Cattelan İtalia mobilya ve dekorasyonda sürekli keşfedilmemişi arayanlar için çarpıcı ürünler sunuyor. Cam, metal, krom ve mermer gibi materyalleri farklı kombinasyonlarda kullanarak yeni kimlikler yaratıyor.

Mercantini mobilya İtalyan estetiğini yatak odası ve duvar ünitelerinde gösteriyor. Her eve özel farklı şekillerde biçimlendirilerek özgün uygulama kolaylığı, işlevsellik ve görsellik sağlıyor.

Türkiye’de yeni uygulanmaya başlayan loft yaşam biçimi mekanın odalarla bölünmemesi sebebiyle bütün mekanı yaşayabilmemizi sağlıyor.

Bundan dolayı konsept oluşturulurken mekanın bir arada düşünülmesi gerekiyor. Sihir Mobilya proje ekibi de sizler için İtalyan markalarını ve Sihir Boutique  ürünlerini modern ve avantgarde akım çizgilerini bir arada düşünerek çözüm sunuyor.

Sizde modern ve avantgarde akımlarda geniş ürün yelpazesine sahip Sihir Etiler, Sihir Y.Dudullu ve Sihir Florya’ya mağazalarımızı ziyaret edin!

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create Account



Log In Your Account