Yoğuşmalı kombide Logic ile Altı Sigma kalitesi

Editör
16.11.2011

İngiltere merkezli ısıtma sistemleri devi ISG’nin Türkiye’deki iştiraki olarak faaliyet gösteren Termo Teknik; aynı grubun İngiltere’nin Hull kentinde bulunan Ideal Heating fabrikasında Altı Sigma Yönetim Sistemi ile üretilen Logic Kombi’yi Türkiye’ye getirerek kullanıcıların beğenisine sundu.

Mutfakta, iki ayrı banyoda ve ısıtmada aynı anda yeterli sıcak su sağlayabilen, yüksek performanslı, tasarruflu, az yer kaplayan yoğuşmalı kombi Logic kullanıcılardan tam not aldı.

Termo Teknik  Yurtiçi Satış ve Pazarlama Koordinatörü Erol Porsemay, İngiltere’de üretilen ve tercih edilen Logic’in sınıfının en yüksek enerji verimliliğine ve en küçük boyutlarına sahip kombisi olduğunu ve Türkiye’ye getirilen ilk partinin kısa sürede tükendiğini söyledi.

 Logic’in  hatayı sıfıra yakın bir düzeye indiren Altı Sigma Yönetim Sistemi ile üretildiğini ve  %107.5 enerji verimliliğine sahip olduğunu belirten Porsemay, “ Yüksek eşanjör özelliği ile olağanüstü sıcak su kapasitesine sahip olan yeni kombimiz Türk tüketicisine en az sarfiyat ile konutun tüm noktalarına ulaşan sıcak su ve ısınma konforunu sağlıyor” dedi.

Logic özellikle çift banyolu, geniş konutlarda önemli avantaj sağlıyor. Bir konutta ayrı banyolarda aynı anda iki kişinin yıkanmasını sağlayacak miktarda sıcak su sağlayabilen Logic kadar küçük bir hacme sahip başka bir kombi bulunmuyor.

Logic’in: Fısıltı düzeyinde sessiz  çalışma ve alev alma, düşük su debisi ve düşük gaz basıncına uyumluluk, montaj ve servis kolaylığı, 11 farklı emniyet önlemi gibi özellikleri bulunuyor.

Logic, Altı Sigma Yönetim Sistemi’nin uygulandığı bir tesiste üretildiği için milyonda 3-4 hata oranı ile son kullanıcıya sunuluyor.

Dünya’da çok az kombi fabrikasında uygulanan Altı Sigma,operasyonlarda mükemmelliğin sağlanması amacıyla işletmelerde süreçlerin tanımlanması, ölçülmesi, analiz edilmesi, iyileştirilmesi ve kontrolü için kolay ve etkili istatistik araçlarının kullanıldığı bir yönetim stratejisi olarak tanımlanıyor. Logic ile yoğuşmalı kombide kalite çıtası bir üst düzeye çıkartılıyor.

Logic Kombi’ye Termo Teknik, Çağrı Merkezi ve Termo Teknik bayileri ile servis destek hizmeti veriliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account