Yaratıcı tasarımlara pratik çözümler...

Editör
16.11.2011

Dow Chemical firmasının ekstrüde polistren sert köpük markası Styrofoam’dan üretilmiştir. Styrofoam’un her iki yüzeyi cam elyaf file ile güçlendirilmiş suya dayanıklı endüstriyel sıva kaplıdır.

Her türlü inşaat çalışmalarında, pratik ve çok yönlü çözüm sağlamak için özel olarak tasarlanmış bir yapı elemanıdır. Bu yenilikçi ürünün üstün özellikleri onu benzersiz kılar.

Yüksek su ve ısı yalıtımı sayesinde ıslak mekanlar için ideal bir yapı elemanıdır. Son derece sert aynı zamanda hafif, sağlam ve kolay uygulanabilir bir üründür.

Bu özellikleri sayesinde Ravboard sistemi kullanılarak yenilikçi ve yaratıcı yapı çözümleri oluşturulabilir. Ravboard yapı elemanları hızlı, pratik, düşük maliyetli; su ve ısı yalıtımını tek bir adımda sağlayan bir üründür.
 
 Dow Bina Çözümleri, Dow Kimya şirketinin inşaat endüstrisine yenilikçi ve etkin çözümler sunmayı hedefleyen işkoludur.

Dow Bina Çözümleri yeni nesil üretim teknolojilerini taşıdığı tesisleri ile günümüz inşaat profesyonellerinin CE belgeli, yüksek dayanım ve yüksek enerji verimli malzeme ihtiyacını %100 karşılamayı hedeflemektedir."
 
Uzman bayi ağı, teknik, satış ve pazarlama kadrosu ile yapı malzemeleri sektörünün öncü ve lider firmalarından olan Mardav; Ravago S.A. firmalarının ortaklarında faaliyet gösteren bir satış pazarlama firmasıdır.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account