Döşemelik kumaşta 2012 modası kendini göstermeye başladı.

Editör
16.11.2011

Ev tekstilinin uzman markası Telamor, trend belirleyen kumaşlarıyla 2012 modasını evlere taşıyor.

Döşemelik kumaşlarda titizlikle hazırladığı tasarımları özenli bir şekilde evlere uygulayan Telamor, yeni yılda da dekorasyon tutkunlarının en büyük yardımcısı olacak.
 
Telamor, koltuk ve sandalye kaplamalarında bu sene toprak tonları gibi sade ve göz yormayan renklerin kullanılacağına işaret ediyor. Ayrıca country çiçek desenli kumaşların, 2011’de olduğu gibi bu sene de sıklıkla kullanılması bekleniyor.

Döşemelik kumaşta tercihi açık renkten yana olanlar ise senenin trendine uygun olarak küçük desenleri seçebilir ve mekanlarını daha geniş gösterebilirler.

2012’de hem berjer tipi koltuklarda hem de sandalye kaplamalarında ekose desenli kumaşların moda olacağını ifade eden Telamor, bu yolla evlere karakteristik bir hava verilebileceğinin de altını çiziyor.

Özellikle, klasik oymalı berjerler mekanla uyumlu bir cila rengi kullanıldıktan sonra ekoseli kumaşla kaplanarak modern ve klasik evlere rahatlıkla uyarlanabiliyor.
 
Ayrıca Telamor, döşemede yeni sezonun trendi olarak klasik ve modernin bir arada kullanılacağını da belirtiyor.

Bu tarz kumaşlarla kaplanan koltuk ve sandalyelerde soft renklere sahip özel tasarım kumaşların kullanılacağı da yeni sezonun ev modasına dair verilen ipuçları arasında....

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account