Derin, geçtiğimiz günlerde önemli bir adım atarak ahk Interiors’ın iştirakiyle anonim ortaklığa dönüştü.

Editör
16.11.2011

Modern mobilya tasarımı ve üretimi alanında global başarılarıyla köklü bir yer edinen Derin; otel, hastane, ofis ve ev projelerinde ahk Interiors’ın üretim gücünü arkasına alarak güçlü bir yapıya bürünüyor.

Derin, kurumsal yapısında ve mevcut fiziki yapılanmasında herhangi bir değişikliğe gitmeden, 40 yıl sonra gelen ortaklık ile vizyoner kimliğini pekiştirmeyi hedefliyor.

Derin, dünya tasarım platformlarında bugüne kadar gerçekleştirdiği fuar ve sergi katılımları ile çağdaş mobilya markası olarak önemli bir konuma sahip.

Bugüne kadar mobilya alanında sunduğu ürünler ve hizmetlere devam edecek olan Derin, ahk Interiors ile gerçekleştirdiği ortaklık vasıtasıyla mimarların ve iç mimarların çözüm ortağı olarak daha büyük çaplı projelerde de yer alabilecek üretim potansiyeline kavuşuyor.

Artık dünyanın birçok noktasında mobilyalarıyla daha da aktif bir biçimde bulunacak Derin’in ortakları, ahk Interiors Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Kilit ve Derin Sarıyer dünyanın tasarım odaklı mobilya platformlarında hem temsilcilikleriyle hem de proje üretimleriyle markanın etkinliğini daha da yükseltmeyi hedefliyorlar.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account