19 adet ticari dükkan,açık artırma ile satışa sunuluyor

Yazar:Editor
16.11.2011

İstanbul’un yükselen bölgesi Batı Ataşehir’de, satışa sunulduğu günden bu yana yüzde yüzün üzerinde prim yaparak yerli ve yabancı yatırımcılardan yoğun ilgi gören Varyap Meridian’da şimdi de sınırlı sayıdaki dükkanlar açık artırmaya çıkıyor.

Bugüne kadar yatırımcılar tarafından büyük talep gören ve satışa çıkması heyecanla beklenen dükkanlar eczane, çiçekçi, süper market, kuru temizleme, kuaför, cafe / restoran, kitapevi ile kozmetik, giyim ve teknoloji mağazaları gibi her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde projelendirildi.

Süleyman Varlıbaş: “Şimdiye kadar gelen taleplerden çok memnunuz”

Varyap Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Varlıbaş, yakın zamanda yaşamın başlayacağı Varyap Meridian’da açık artırma yöntemi ile satışa çıkacak sınırlı sayıdaki dükkan için şimdiye kadar büyük talep oluştuğunu dile getirdi.

Süleyman Varlıbaş sözlerini şöyle sürdürdü;“Her türlü konsepte hizmet verecek şekilde tasarlanan farklı büyüklükteki dükkanlarımız için hem bize hem de proje ortağımız Emlak Konut GYO’ya uzun zamandır talepler gelmekteydi.

Bu talepleri değerlendirmek üzere şartname gereği açık artırma ile satış kararı aldık ve 18 Kasım Cuma günü bunu gerçekleştireceğiz. İstanbul’un yeni finans merkezinde yer alan projemizdeki ticari alanların büyük pirim kazancı getireceğini öngörüyoruz. Projemizde iş yeri sahibi olacaklara şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum”

Varyap Meridian’daki dükkanlar için yapılacak açık artırma ile ilgili teknik şartname ve ihale dosyasına www.varyapmeridian.com adresinden ulaşılabilir ve 444 40 30 numaralı telefondan detaylı bilgi alınabilir.

Açık artırmaya katılmak isteyenler 18 Kasım, Cuma günü saat 15.00’e kadar gerekli belgelerle birlikte Emlak Konut GYO A.Ş. Genel Müdürlüğü’ne başvuruda bulunabilecekler.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account