Lazzoni Klasiği: Wilva

Editör
15.11.2011

Lazzoni klasik koltuk koleksiyonunda yer alan Wilva, kapitoneli kolçakları ve düğmeli kırlentleri ile bulunduğu mekâna ayrı bir hava katıyor.

Kendinden emin bir tarza sahip Güçlü formuyla bulunduğu ortamı kavrayan bu koltuk kendinden emin bir tarza sahip. Klasik akımın belirgin özelliklerini taşıyan kapitone uygulamasındaki kusursuz işçilik, saten kumaşla daha da ön plana çıkıyor.

Üçlü ve ikili modeli bulunan Wilva’nın döşemesinde deri ve kumaş kartelasından farklı seçenekler sunuluyor. Tasarımın genel hatları ile bütünleşen ahşap ayaklarda mat lake cila uygulaması yapılıyor.

Wilva Koltuk, Lazzoni imzalı klasik berjerler ile birlikte kombinlendiğinde, son derece şık salon takımlar ortaya çıkıyor.

Bunun yanı sıra Wilva Koltuk ile markanın klasik koleksiyonlarındaki yeni yemek odaları, TV üniteleri arasından yapılacak özel seçimlerle benzersiz yaşam alanları oluşturulabiliyor.

Yaşam alanlarına klasik ve nostaljik bir görünüm kazandıran Lazzoni Klasik Koleksiyonunda, zarif, aristokrat çizgiler, çağdaş beğeniler ve modern dünyanın ihtiyaçları ile buluşuyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account