De’Longhi aldığı ödüllerle ürünlerinin kalitesini tescillemeye devam ediyor.

Yazar:Editor
15.11.2011

De’Longhi söz konusu ütü olduğunda birinciliği kimseye kaptırmıyor. Geçen yıl 7.si Almanya’da düzenlenen Avrupa’nın en prestijli ürün yarışması Plus-X 2010’da kalite, teknoloji, tasarım, işlevsellik, kullanım kolaylığı gibi bir çok açıdan rakiplerini geride bırakarak buhar kazanlı ütüleriyle “en iyi ürün” ödülü almıştı.

Ütü konusunda kalitesini tescilleyen ünlü İtalyan devi, 2011’de VVX 1880 Dual Vap 3D  Buhar Tanklı Ütüsüyle de Almanya’nın en ünlü SLG performans testinden “en iyi performans ödülünü” kazandı.

Almanya’nın önde gelen deney labaratuarlarından SLG, büyük dünya markalarını performanslarına göre değerlendirip test ediyor. Her yıl aldığı ödüllerle başarısını gözler önüne seren De’Longhi, bu ödülle beraber buhar kazanlı ütülerde tartışmasız bir numara olduğunu kanıtlamış oldu.

Dual Vap teknolojisiyle geliştirilen VVX 1880 3D Buhar Tanklı Ütü, aldığı ödülün hakkını verecek bir donanıma sahip. Dakikada 200 gram turbo buhar üretebilen bu ütü güvenli taşımayı sağlayan kilit sistemiyle kullanıcılarının emniyetini de sağlıyor.

Ütü, kilit sistemi sayesinde buhar tankına sıkıca kilitlendiğinden, taşırken veya kullanım esnasında düşme ve kayma ihtimalini ortadan kaldırıyor.

Dual Vap sayesinde ütünün tabanından veya sadece uç bölümünden buhar çıkışı almak da mümkün. Uç kısımdaki üçgenden çıkan buhar sayesinde optimum yayılma sağlanarak, kumaş nemlendirilip tüm kırışıklara meydan okunuyor.

Tabanın iki yan yüzeyini kaplayan dikey buhar çıkışı sayesindeyse, geniş yüzeylerde kalıcı ve nazik bir buhar dağılımı sağlanıyor. Bu kullanıcı dostu ütüde hem sağ hem de sol elini kullananlar tüm tuşları güvenle kullanabiliyorlar.

De’Longhi ile ütü yapmak artık güvenli olduğu kadar keyifli.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account