Ceylanlar Gayrimenkul, Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde 30 milyon TL.'lik bütçe ile en büyük bir konut projesini gerçekleştiriyor. Merkezi İskenderun'da olan Ceylanlar Gayrimenkul, altı ay önce Kırıkhan'da temelini attığı 348 adet Bahçelievler Belediye konutlarının yüzde 80'lik kısmını tamamladı.

Editör
15.11.2011

 

Ceylanlar Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkan Vekili Garip Şandır, 11 bloktan oluşan sitenin 8 bloğunun bittiğini, 1 tanesin ise çevre düzenlemeleri ile kullanıma hazır hale geldiğini söyledi. 

 

Bahçelievler Belediye Konutlarında Hacı Hasan Şandır Camiinin temel atma ve biten bloklardaki daire sahiplerine anahtar teslim törenin Adalet Bakanı Sadullah Ergin'in katılımıyla geçtiğimiz günlerde yapıldığını açıklayan Şandır, "3 bloğumuzun da ince işçiliği bitmek üzere. En yakın zamanda sitemizde 150 aile oturabilecek." dedi. 

Kırıkhan'ın çehresini değiştirecek sitede herkesin kullanabileceği 20 bin metrekarelik yeşil alanın bulunduğunu ifade eden Garip Şandır, şunları söyledi: "Sitemizde yürüyüş yolundan, Oyun ve oto parkına, havuzuna, Alışveriş merkezinden, camisine kadar her şey düşünülmüştür. Site sakinleri rahat yoldan, yürüyüşlerini yapıp, etkinlik alanlarında günün yorgunluğunu atacak ve evlerinde dinlenebilecek." 

Sitelerinin 3+1 ve 2+1 dairelerden oluştuğunu dile getiren Şandır, daire fiyatlarına tapu ve anahtar teslim olmak üzere 70 bin TL'den başlayarak 240 aya kadar banka kredisi seçeneği sunduklarını bildirdi. Şandır, kendi memleketinde böyle bir yatırım yaptığından mutlu olduğunu sözlerine ekledi. 

Kaynak : Cihan  

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account