Kandilli’de başlattığı yeni projesini ilk kez A PLUS Gayrimenkul ve Finans Hizmetleri Fuarı’nda paylaştı.

Editör
14.11.2011

Şehir merkezlerinde konforlu yaşam alanları sunan Ofton İnşaat, Kandilli’de başlattığı ve “Kandilli’de yaşamak için yeni bir neden…” sloganıyla lanse ettiği yeni projesini ilk kez, bu yıl dördüncüsü düzenlenen A PLUS Gayrimenkul ve Finans Hizmetleri Fuarı’nda paylaştı.

Ofton İnşaat’ın bütün projelerinde olduğu gibi önemli bir yatırım aracı olmaya aday Kandilli projesi fuarın  gözdesi oldu. Kandilli’nin bütün değerlerini koruyarak, teknolojiye yakın olduğu kadar estetik anlayıştan da ödün vermeden inşa edilecek olan proje, Boğaziçi’nde yatırım yapmak isteyenlerden büyük beğeni topladı.

Ofton İnşaat Kurumsal İletişim Yöneticisi Ayşenur Ülvan yeni proje hakkında; “Kandilli projemizi, henüz resmi lansmanı yapılmadan, öncelikle fuar katılımcıları ile paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

İstanbul’un karakteristiğini hala koruyan nadide semtlerinden biri olan Kandilli’de yaşamak için çok neden var. Biz bunlara, gerek mimari yapısına gerekse de yaşam koşullarının konforuna gösterdiğimiz özenle, bir yenisini eklediğimize inanıyoruz.

Yatırımcılarına önemli avantajlar ve karlılık sunacak bir projeyi daha hayata geçirmenin heyecanı içindeyiz. Kasım ayında yapılması planlanan lansmanımıza herkesi davet ediyoruz” dedi.

Ofton İnşaat, 28 - 30 Ekim 2011 tarihleri arasında 17 - 20 no’lu standta Kandilli’nin yanı sıra Elysium markalı diğer projeleri hakkında da katılımcılarına bilgi verdi.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account