Prestijli Gayrımenkul Projelerinin Tercihi

Yazar:Editor
14.11.2011

İntema Mutfak, Türkiye’nin her yerinde ses getiren ve simgesel büyük gayrimenkul projelerindeki liderliğiyle dikkat çekiyor.  Her projeye uygun mutfak çözümleri geliştiren İntema Mutfak İstanbul’dan sonra Türkiye’nin diğer bölgelerinde de prestijli projelerin çözüm ortağı olmayı sürdürüyor.

2011 yılında İntema Mutfak’ın yer aldığı en büyük projelerden biri İzmir’de Türkerler İnşaat–İzka İnşaat-Durmaz Şirketler Grubu ortaklığı tarafından yapılmakta olan İzmir Park Yaşam Projesi. Toplam 7 blok ve 521 konuttan oluşan projenin mutfaklarında İntema Mutfak tercih edildi. 2012 yılında tamamlanması beklenen projede, son moda kulpsuz İnova serisi mutfaklar projeye özel yorumlanarak kullanıldı.

Son 2 yıldır önde gelen gayrimenkul projelerinde tercih edilen İntema Mutfak, daha önce de Kanyon Residence, Levent Loft, Nish Adalar, Kozaşehir, Akkoza, DAP Royal Towers, Ankara’da Lotus ve Pelitkent, İzmit’te Pekdemir İnşaat Villam, İzmir’de Megapol, Adana’da Luxor, Mersin’de E-Konsept ve Safir projelerinde yer aldı. Ankara’da Ankanatura, Kayseri’de Gülkent,  İstanbul’da İstwest, Mall of İstanbul, Evora, Batışehir projelerinde ise örnek mutfaklar kuruldu.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account