Yavaş Kapanan Creavit Klozet Kapakları!..

Editör
14.11.2011

Binalarda ve ev içi dekorasyonunda “olmazsa olmaz” kavramına giren ürünler her geçen gün artıyor. Farkı yaratan ise ayrıntılar ve bu ayrıntılara verilen önem... Creavit; yavaş kapanan klozet kapaklarıyla banyolar için ayrıntıya önem veren tekil çözümler üretmeye devam ediyor.

Kolay monte edilen, kullanımı rahat, her klozete ama özellikle Creavit klozetlere uyumlu bu yedi klozet kapağı, Creavit’in “banyo modası” kavramına dahil birer fonksiyonellik harikası.

Kapağı bıraktığınızda sessizce kapanan, vurma ve çarpmalar sonucu hasar görme riski bulunmayan bu dayanıklı ürünler, iç içe geçmeli ürün olması ayrıcalığıyla da görsel açıdan dikkat çekiyor. Üst kapak, alt kapağı tamamen kapsıyor ve tek parçalı bir görünüm ortaya çıkıyor.

SH, Slim, Amasra, Gökçebey, Hisar, Wing, Çınar isimlerindeki birbirinden farklı tasarımları olan Creavit yavaş kapanan klozet kapakları, banyosunda farkı yaşamak isteyenlerin tercihi olmaya devam ediyor. Paslanmaz özellikte plastik ve metal olmak üzere iki farklı menteşe türüyle montajda da kolaylık sunan bu klozet kapakları Duroplast malzemeden imal ediliyor.

Creavit klozet kapakları yavaş kapanma özelliğine sahip amortisörlü yapılarına ilaveten, son derece dayanıklı. Her biri ortalama 10 bin kez kullanılabilen bu kapaklar sayesinde kapağın klozete çarparak ses çıkarması önleniyor.

Ayrıca klozet ve kapak, çarpmanın vereceği hasardan korunuyor. Kapak kendi kapandığı için elin kapağa teması ufak bir dokunuş olarak kalıyor ve klozete değme ihtimali ortadan kalkıyor. Bu da bilhassa çocuklar açısından, hijyene yardımcı oluyor.

Yavaş kapanan Creavit klozet kapaklarının belki de en önemli faydası aynı klozeti kullanan kadınlarla erkekler arasında açık bırakılmış kapaklar nedeniyle çıkan küçük tartışmalara bir son vermesi.

Çünkü Creavit sayesinde yavaş kapanan klozet kapaklarını kapatmak için küçük bir dokunuş yeterli oluyor, ne kadınlar ne de erkekler için açık bırakılmış klozet kapağı diye bir sorun kalmıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create Account



Log In Your Account