Konsept projeleri ve tasarladığı yaşam alanlarıyla adından sıkça söz ettiren Bulut İnşaat, “3 çocuklu aileye yüzde 33 indirim” projesiyle ev sahibi olmak isteyen aileleri ev’lendirdi.

Editör
11.11.2011

1987 yılından bu yana geliştirdiği projelerle İnşaat sektöründe emin adımlarla büyüyen Bulut İnşaat,  3 çocuklu ailelere %33 indirim sağladığı kampanyasının ardından hem İstanbul hem Kıbrıs için yeni projelerin arifesinde…

Esenyurt’ta gerçekleştirdiği projelerdeki konut sayısının 5. projeyle birlikte 10.000’e ulaşacağını belirten Temel Bulut, Kasım ayı ile birlikte 5. proje olan EVVİVA İNCİ projesinin de satışa çıkacağını belirtti.

Projeyi yine Evviva ön adıyla yaptıklarını belirten Bulut “ Tamamı 2+1 daireden oluşan 1800 konutluk proje yapacağız. 4 katlı bir alışveriş merkezi üzerinde proje yükselecek.

Şu anda esenyurt projelerimiz birbirinden güç alıyor. Bölgedeki metrekare fiyatlarının da aşağı inmesine de faydamız oldu. Ancak konut sayısını 15 bin’e tamamlayınca bölgeden çekilip başka bir bölgeye gireceğiz” dedi.

Önümüzdeki yıllarda Anadolu şehirlerinde de projeler geliştirmeyi planlayan Bulut İnşaat, henüz projelendirilmemiş bölgeleri tercih edecek.

KIBRIS’A 500 MİLYON DOLARLIK YATIRIM

İstanbul’da gerçekleştirdiği Evviva konsept projelerinin sonuncusunu tamamlayarak şehir dışında da yatırım yapmak isteyen Bulut İnşaat, ilk yatırım bölgesinin Kıbrıs olduğunu açıkladı.

Burada bir şirket kurduklarını ve konut projesi geliştirmek istediklerini belirten Temel Bulut, “İlk arazimizi Girne’de -aldık. 280 villa ve 120 konutun olduğu bir proje yapacağız.

Projenin yarısını Türkiye kalanını da Kıbrısta satmayı hedefliyoruz. Özellikle yabancılara satma hedefimizde yüksek ” dedi. Bunların yanı sıra Huzur evi, Düğün salonu, Cami gibi halkın kullanımına yönelik projelerde geliştireceklerini belirten Bulut, bölgeye yatırımların teşvik edildiğini ve kar beklentisi olmadan burada yatırım yapacaklarını söyledi.

TÜRKİYE’DE BİR İLK!

İnşaat alanında yaptığı yatırımlar ve farklı konseptteki lüks yaşam merkezi projeleriyle Bulut İnşaat, ev sahibi olmak isteyen çiftlere “Türkiye’de ilk” denebilecek bir fırsat sundu.

Bulut İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Temel Bulut, başlattığı 3 çocuklu ailelere ve 3 çocuk yapmayı vaadeden çiftlere % 33 indirim yapacağını açıklamasının ardından kampanyada sadece bir hafta içinde 500’den fazla daire sahibine kavuştu.

Kampanya kapsamında; Lüks yaşam merkezlerinde bulunan 3+1 daireleri 3’te 2’si fiyatına sunan ve Bulut inşaat olarak 25 yıldır sektörde yapılmaz denilen pek çok işi başarıyla bitirdiklerini anlatan Temel Bulut; ailelere yönelik yaptıkları Türkiye’de ilk olan bu kampanyayı başarıyla yürüttüklerini belirtti.

“PROJENİN BAŞARIYA ULAŞMASI, ÇOCUKLARIN BEREKETİ”

İnşaat sektöründe yaptığı konsept projeleri ile geçen 25 yıl boyunca kimseye mahçup olmadıklarını belirten Temel Bulut, 3 çocuklu aileleri ev sahibi yapmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek bu durumu  “Bu projeyi başarıya ulaştıran çocukların bereketidir” sözüyle vurguladı.

Evviva Yaşam Merkezi

Evviva Residence projesinin 4 katı büyüklüğünde olan ve Esenyurt’ta bulunan 110 bin metrekare inşaat alanına sahip Evviva Yaşam Merkezi projesinde 758 daire bulunuyor.

Proje bünyesinde bulunan bir alışveriş merkezi ve 174 odalı otel ile dikkat çeken Bulut İnşaat, %75’ten fazla yeşil alanıyla betonlaşmanın da önüne geçmeyi amaçlıyor.

Evviva Yaşam Merkezi’nde lobi, güvenlik görevlileri ve bina çevresindeki belirli noktalarda kameralı güvenlik sistemiyle 24 saat koruma sağlanacak.

Evviva Yaşam Merkezi'nin zemin etüdü ve statik hesapları uzmanlarca hesaplandı ve proje son deprem yönetmeliğine uygun olarak hazırlandı.

Rekreasyon alanları, kapalı yüzme havuzu, spor merkezi, sauna ve şok havuzu, oyun salonu, kafeterya ve fitness center bulunduğu projede, özel amaçlı toplantı salonu da bulunmakta.

Evviva Yaşam Merkezi’nde 4 sağlık personeli, 1 veteriner hekim, 11 güvenlik görevlisi, 8 temizlik elemanı ve 3 peyzaj elemanı çalışacak

Evviva Tower

Bulut inşaat, 28 bin m² alan üzerinde %75 yeşil alana sahip 1200 konutluk son projesi Evviva Tower (Gümüş City)’nin de satışlarına devam ediyor.

Evviva Tower, Avrupa Yakası’nda markalı konut üreticilerinin tercih ettiği yeni cazibe merkezi Esenyurt Bölgesi’nde bulunuyor.  Projede konut ve residence’ın yanı sıra 120 ticari alanı bulunan alışveriş merkezi de yer alıyor.

Evviva Tower zemin etüdü ve statik hesapları uzmanlarca yapılarak, proje radyo jeneral temel ve fore kazık sistemiyle ayrıca tünel kalıp kullanılarak, son deprem yönetmeliğine uygun olarak hazırlandı.

Evviva Tower da açık ve kapalı yüzme havuzu, güneşlenme ve seyir alanları, fitnes center, sauna, tenis kortu, voleybol sahası, koşu-yürüyüş ve bisiklet parkurları, kafeterya, kreş ve 24 saat güvenlik gibi donatılar bulunuyor.
 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account